Zināšanai par auto kredītiem

Daži aizdevēji mēģinās iegūt Jūsu automašīnu jau dažu stundu laikā pēc maksājuma nesaņemšanas, tie novietos Jūsu auto noliktavā un vēlāk pārdos auto, paturot sev visus ienākumus. Daži aizdevēji piedāvās Jums papildus laika periodu, kurā Jūs varēsit mēģināt atmaksāt kredītu pirms Jūsu auto tiks pārdots tālāk. Ja Jūs varat savākt pietiekami daudz naudas, lai atmaksātu savu kredītu pēc tam, kad Jūsu auto ir atsavināts, Jums, iespējams, būs jāsedz arī stāvvietas maksa un citi soda maksājumi, pirms Jūs varat atgūt savu auto.

Jūs vēlaties kredītu papildus Jūsu pašreizējam kredītam

Ar dažiem kredītiem pret auto ķīlu, refinansēšana nav risinājums, jo esošā kredīta summa ir pārāk liela, lai aizdevējs to izpirktu. Šādā scenārijā, jaunais aizdevējs joprojām sniedz Jums naudu, kas Jums ir nepieciešama kā papildu kredītu par Jūsu transportlīdzekli. Savukārt, aizdevējs būs otrais Jūsu transportlīdzekļa īpašnieks. Protams, Jums būs jāveic papildu maksājumi katru mēnesi vēl par savu jauno kredītu.

Ja Jūsu kredīts tiek atmaksāts, izmantojot tiešo depozītu no Jūsu bankas konta, uzziniet, kad līdzekļi tiks noņemti no Jūsu konta. Ja Jūs nezināt, kad līdzekļi tiks atskaitīti, tas varētu beigties ar nokavētu maksājumu vai dārgu overdrafta maksu no Jūsu bankas.

Pat ja Jūs esat pārliecināts, ka Jums nebūs nepieciešamības atlikt kredīta atmaksu, Jums ir jāzina, kādas papildu maksas katrs aizdevējs iekasē par katru kavētu vai atliktu maksājumu. Daži aizdevēji arī ierobežo to, cik reizes Jūs varat atlikt kredīta atmaksu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *