Vitacredit kredīts pret auto ķīlu

Auto īpašniekiem ir vairākas privilēģijas un viena no tām ir arī iespēja ātri un vienkārši aizņemties palielas naudas summas, kas ir līdz vērtīgas esošā auto tirgus cenai. VitaCredit kredīts pret auto ķīlu piedāvā aizņemties kredītu, kuru garantēsiet ar savu auto.

Saņemt kredītu pret auto ķīlu no VitaCredit

Saņemt kredītu pret auto ķīlu

VitaCredit piedāvā aizņemties gan auto kredītu (auto līzings auto iegādei), gan kredītu pret auto ķīlu (ātrs kredīts auto īpašniekiem). Nonākot VitaCredit mājas lapā, noklikšķiniet uz pogas „Saņemt aizdevumu” un aizpildot pieteikumu – norādiet aizdevuma veidu. Aizdevumu veidu varēsiet norādīt aizdevuma ailē – „Informācija par līzingu”.

VitaCredit aizdevēja kredīts pret auto ķīlu

Dzīvē mēdz gadīties situācijas, kurās neplānoti ir nepieciešama lielāka naudas summa, kuru mēs spētu samaksāt pa daļām, taču sadabūt to vienā piegājienā ir problemātiski, tieši šādiem gadījumiem ir izveidots Vitacredit kredīts pret auto ķīlu, kas no šādām situācijām ļauj izkļūt visiem auto īpašniekiem.

Vitacredit kredīts pret auto ķīlu piedāvā:

  • Aizņemties naudas summu no 200 līdz 20 000 EUR
  • Aizdevuma atmaksas termiņu no 1 līdz 60 mēnešiem (5 gadiem)
  • Finansējumu līdz pat 100% apmērā no auto vērtības

Lai saņemtu Vitacredit kredītu pret auto ķīlu jums jābūt vecuma robežās no 18 līdz 65 gadiem. Jums jāsaņem regulāri ienākumi, kurus spējat pierādīt, kā arī tam, uz kura vārda tiks noformēts aizdevums ir jābūt derīgai braukšanas apliecībai.

Pieteikuma izskatīšana ir bez maksas!

Iesniegt pieteikumu kredītam pret auto ķīlu

Iesniegt pieteikumu kredītam pret auto ķīlu

VitaCredit piedāvā aizņemties viegli saprotamu kredītu pret auto ķīlu. VitaCredit ir godīgs un uzticams aizdevējs. Jāpiebilst, ka Jūsu auto ir garantija, taču Jūs varēsiet turpināt ar to braukt arī aizdevuma atmaksas laikā.

Aizdevumu noformēt ir pavisam vienkārši un tas neaizņem daudz laiku, viens no Vitacredit lielākajiem plusiem ir tas, ka katram klientam tiek pielietota individuāla pieeja izsniedzot aizdevumu, līdz ar to tas ir droši un ļauj jums saņemt tieši jūsu situācijai izdevīgākos un atbilstošākos aizdevuma nosacījumus, kā arī pēc paša vēlēšanās saņemt individuālu konsultāciju.

Šis ir informatīvs raksts par Vitacredit uzņēmuma piedāvāto kredītu pret auto ķīlu. Lasiet arī VitaCredit jaunumus un līguma nosacījumus pirms kredīta aizņemšanās!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *