Vitacredit auto līzings

Jauns auto ne tikai atvieglo ikdienas dzīvi, bet arī ilgtermiņā ļauj ietaupīt. Iegādājoties salīdzinoši jaunu auto tā degvielas patēriņš būs krietni mazāks, kā auto, kura izlaiduma gads ir krietni senāks, turklāt remonta izdevumi daudz retāki.

Jāpiebilst gan, ka salīdzinoši jauni auto arī maksā pietiekoši lielu naudas summu, kas ne viesiem glabājas naudas makā, tieši tāpēc pasaulē plaši tiek piedāvāti auto līzingi, kas ļauj auto vērtību apmaksāt pa daļām, taču automobiļa lietošanu uzsākt jau līzinga noformēšanas dienā.

Latvijā, viens no uz uzņēmumiem, kas piedāvā dažāda veida auto līzingus ir aizdevējs Vitacrdit.

Vitacredit auto līzinga piedāvājumā ietilpst:

  • Līzinga noformēšana pāris stundu laikā
  • Līzings sedz līdz pat 90% no auto tirgus vērtības
  • Atmaksas termiņš līdz 5 gadiem
  • Līzinga summa līdz 20 000 EUR
  • Pirmstermiņa līzinga atmaksa bez soda procentiem

Lai noformētu Vitacredit auto līzingu jums jābūt vecumā no 18 līdz 65 gadiem, kā arī regulāriem ienākumiem, kurus iespējams pierādīt un derīgai autovadītāja apliecībai.

Pieteikšanās Vitacredit auto līzingam ir pavisam vienkārša un neaizņem daudz laika. Pieteikties iespējams internetā atrodoties jebkurā pasaules malā, kā arī dodoties uz uzņēmuma klientu apkalpošanas centru.

Auto līzings ļauj tikt pie sava sapņu auto ikvienam, negaidot vairākus gadus, kad būsiet sakrājis visu nepieciešamo summu auto iegādei.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *