Vai ieķīlāt auto pie VitaCredit?

VitaCredit ir licencēts nebankukredītdevējs, kas cita starpā piedāvā arī kredītu pret auto ķīlu. VitaCredit ir izdevīgs risinājums arī tad, ja vēlaties iegādāties auto līzingā. Noformējot kredītu pret auto ķīlu, auto paliek jūsu lietošanā, kamēr VitaCredit ir īpašnieks. Kredītu noformēt ļoti viegli, un varat saņemt līdz pat 100% no auto vērtības.

Galvenā informācija par VitaCredit kredītu:

  • Iespējams saņemt no 21 gada vecuma;
  • Pieteikums aizpildāms internetā pāris minūšu laikā, bet var to izdarīt arī telefoniski un klātienē;
  • Pieņem tikai transportlīdzekļus, kas jaunāki par 1999. gadu;
  • Atmaksāt kredītu iespējams pat līdz 5 gadu (60 mēnešu) ilgā laikā;
  • No 5000 eiro finansējuma automašīnai nepieciešama KASKO apdrošināšana.

Kā saņemt VitaCredit kredītu?

Piesakieties VitaCredit kredītam pret auto ķīlu internetā, klātienē vai telefoniski;

  1. Pieteikums tiek izvērtēts pāris stundu laikā (atcerieties, ka darbalaiks POTCP ir no 9 līdz 18, bet brīvdienās kredītdevējs nestrādā;
  2. Pozitīvas atbildes gadījumā jūs tiekat iepazīstināti ar pilnajiem līguma nosacījumiem;
  3. Tiek apmaksāta komisijas nauda, kā arī noslēgta KASKO, ja tāda ir nepieciešama;
  4. Pēc līguma parakstīšanas un noteikumu izpildes, transportlīdzeklis tiek pārreģistrēts uz VitaCredit (jūs paliekat par auto turētāju) vārda. Naudu saņemat savā kontā uzreiz pēc tam.

Vai izdevīgi ieķīlāt auto pie VitaCredit?

Pakalpojuma izdevīgums ir atkarīgs no daudziem faktoriem, kas atšķirīgi katrā atsevišķā gadījumā. Iesakām izvērtēt ne tikai pašsaprotamo – vai kredītu būs iespējams atmaksāt – bet arī citus risinājumus (patēriņa kredīts, ātrie kredīti, bankas aizdevums), kā arī izstrādāt plānus situācijām, kad aizdevumus nevarat atmaksāt. Tie var būt, piemēram, dzīvokļa izīrēšana, kamēr dzīvojat pie vecākiem, kā arī kādu vērtslietu pārdošana.

VitaCredit ir īpaši izdevīgs arī tiem, kam banka nav pārāk pretimnākoša. Tā kā bankas reti pieņem auto kā nodrošinājumu, var gadīties, ka tā atsaka kredīta pieteikumu arī gadījumos, kad esat maksātspējīgs un nav kavētu kredītsaistību. Savukārt gadījumos, kad vainīga ir kredītvēsture, VitaCredit ir izdevīgi vismaz pamēģināt, jo pieteikums ir bezmaksas, turklāt atbildi saņemsit ātri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *