Vai aizņemties no draugiem vai ģimenes

Meklējot piemērotu kredītu, Jums var likties, ka aizņemšanās no ģimenes locekļa vai drauga būs labāka izeja. Ja Jums ir kāds, uz ko Jūs varat pilnībā paļauties, tas var būt lielisks risinājums, bet tomēr tas ir riskants pasākums vairāku iemeslu dēļ.

Pirmkārt, apsveriet to, kas notiks, ja Jūsu draugs vai ģimenes loceklis atteiks Jūsu lūgumu. Vai šī persona ir apvainota, ka Jūs izteicāt šo lūgumu? Vai Jūs būsiet aizvainots, ka viņš vai viņa neaizdos Jums nepieciešamo naudu?

Otrkārt, apsveriet, kas notiks, ja Jūs vai aizdevējs nolemsiet neievērot kādu no noteikumiem. Piemēram, kas notiks, ja Jūsu draugs nolems tomēr neaizdot Jums daļu no summas vai pat visu no tās. Vai Jūsu draudzība būs sabojāta?

Sadarbošanās ar ģimeni un tuviem draugiem var būt ļoti izdevīga, bet tā arī var sabojāt attiecības. Paturot to prātā, lūgt kredītu no drauga vai ģimenes locekļa Jūs varat tikai tad, ja Jūsu starpā ir pilnīga uzticība.

Ņemiet vērā, ka, izvēloties kredītu pret ķīlu, Jums ir pienākums kredītu atmaksāt saskaņā ar izvēlēto atmaksas termiņu. Aizņemieties tikai tad, ja variet to atļauties!

Kredīti pret auto ķīlu parasti tikai izvirza vienkāršas un pašsaprotamas saņemšanas prasības, padarot tos par praktiskākajiem un ātrāk iegūstamajiem kredītiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *