Riski ņemot kredītus

Jebkāda veida kredīts ietver riskus.

Aizņemoties no draugiem vai ģimenes locekļiem, Jūs riskējat sabojāt attiecības. Arī tad, ja Jūs neatmaksājat kredītu, visa lieta var novest līdz pat tiesai.

Ar ātrajiem kredītiem Jūs arī riskējat tikt nodoti parādu piedzinējiem un iesūdzēti tiesā. Ja spriedums tiek piešķirts par labu aizdevējam, Jūsu alga var tikt ieturēta un tamlīdzīgi, lai aizdevējs atgūtu summu, ko esat parādā.

Kredīti pret ķīlu lombardos ietver risku zaudēt Jūsu īpašumu. Piemēram, ja Jūs ieķīlājat savu TV un neatmaksājat kredītu, aizdevējs to paturēs un pēcāk pārdos, lai atgūtu kredīta summu.

Kredīti pret auto ķīlu ir saistīti ar transportlīdzekļa atsavināšanas risku. Ja kredīts netiek atmaksāts, aizdevējs var pārņemt transportlīdzekli savā īpašumā.

Secinājumi

No dažāda veida kredītiem, kredīts no drauga vai ģimenes locekļa parasti būs lētākais, tomēr šī aizņemšanās metode var būt ļoti neērta un var bojāt attiecības.

Attiecībā uz pārējiem minētajiem kredītu veidiem, ātrie kredīti un kredīti pret auto ķīlu parasti ir vieglāk iegūstami. Kredītiem pret auto ķīlu parasti ir zemākas procentu likmes, dodot tiem priekšrocības pār ātrajiem kredītiem.

Neatkarīgi no tā, kāda veida kredītu Jūs izvēlaties, pārliecinieties, ka spēsiet to atmaksāt laicīgi. To darot, Jūs aizņematies naudu, kas Jums ir nepieciešama un bez jebkādām problēmām atmaksājiet to atpakaļ kredīta termiņa beigās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *