Priekšrocības un trūkumi

Kredīts ieķīlājot autoIegūt steidzami nepieciešamo naudu ne vienmēr ir viegli. Dažiem cilvēkiem nauda vienmēr izbeidzas jau pirms izdevumiem. Pat strādājot daudzas stundas un pelnot normālu algu, Jūs ne vienmēr varat iegūt to, kas Jums nepieciešams. Vienmēr var atgadīties kas neparedzēts, kas izsitīs Jūs no sliedēm, jo mēs dzīvojam Latvijā. Ir pieejami kredīti pret auto ķīlu, ja Jums nepieciešama ātri un viegli iegūstama nauda. Zemāk Jūs atradīsiet dažas priekšrocības un trūkumus, kas saistīti ar šiem kredītiem.

Priekšrocības

1. Šos kredītus ir viegli iegūt. Viss, kas Jums nepieciešams, ir bankas konts, auto īpašumtiesības (auto ne vecāks par 20 gadiem), Latvijas pase vai eID karte. Kā arī tam ir jābūt aktīvai TA (transportlīdzekļa tehniskajai apskatei) un OCTA apdrošināšanai. Ja esat mēģinājuši saņemt kredītu no bankas, viņi, iespējams, noraidīs Jūsu pieteikumu. Kredīts pret ķīlu nav nekas slikts, ja tas tiek ņemts atbildīgi. Neatbildīga aizņemšanās nozīmē to, ka Jūs varat zaudēt savu ieķīlāto mantu pret kredītu, ja nauda netiek atmaksāta.

2. Jūs saņemsiet nepieciešamo naudu ļoti ātri. Kad esat ieguvis apstiprinājumu, aizdevējs piešķirs Jums nepieciešamo naudu. Tā vietā, lai gaidītu vairākas dienas, kad saņemsiet lēmumu, aizdevējs izlems 30 minūšu laikā, vai piešķirt Jums kredītu. Tas ir ļoti labi, ja Jūs esat nonācis finanšu ķibelē un Jums ļoti steidzami nepieciešama nauda.

3. Kredītiem ir saprātīgas procentu likmes. Kredītu pret auto ķīlu procentu likmes parasti ir normālas un pat zemas. Aizdevējs nepakļauj sevi lielam riskam, aizdodot Jums naudu, jo Jūs kredīta atmaksa garantējat ar savu auto. Tas nozīmē, ka Jums ir jāatmaksā tas, ko Jūs aizņēmāties, kā arī papildus procenti.

Trūkumi

1. Jūs riskējat zaudēt savu auto. Ja Jūs nevarat atmaksāt kredītu, aizdevējs atsavina Jūsu auto un realizē to. Kad Jūs izmantojat savas īpašumtiesības uz auto, lai saņemtu kredītu pret ķīlu, tas nozīmē, ka aizdevējam juridiski pieder Jūsu auto, ja Jūs nepildāt savas saistības. Jums nav iespēju protestēt, jo Jūs esat parakstījis līgumu ar aizdevēju. Vienīgais veids, kā atgūt Jūsu auto, ir atmaksāt kredītu pilnā apmērā.

Šīs lietas, kas minētas iepriekš, ir tikai dažas no tām, kas jāapsver. Ja Jums ir nepieciešams kredīts, padomājiet rūpīgi, pirms izmantojat kredītu pret auto ķīlu vai jebkuru citu kredītu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *