Pilna servisa auto līzings

Apsvērt iespēju izmantot pilna servisa auto līzingu ir noderīgi, jo šis pakalpojums jums var sniegt iespējas:

BMW, auto

  • Ietaupīt laiku, naudu, savu un darbinieku enerģiju.
  • Tas ļauj precīzi plānot automašīnas ikmēneša uzturēšanas izdevumus līdz pat 5 gadiem.
  • Tas ļauj rēķināties ar konkrētu ikmēneša izmaksu summu auto līzinga periodā.
  • Jūs varat izvairīties no negaidītiem, lēcienveidīgiem papildus izdevumiem, tādiem kā sezonas riepu iegāde, tehnisko apkopju izmaksas, KASKO apdrošināšanas polises iegāde, viss tiek iekļauts ikmēneša maksājumā un vienmērīgi sadalīts pa mēnešiem.

Izmantojot šo pakalpojumu ir iespējams saņemt arī citas, papildus atlaides. Piemēram, ja savā uzņēmumā izvēlaties ieviest šo pakalpojumu ar kādas bankas starpniecību, ir iespējams ka šī banka jums izsniegs papildus korporatīvā klienta atlaidi pie sadarbības partneriem. Un neatsverama ir palīdzība un drošība, ko saņemsiet, jo jums vairs nenāksies satraukties par šīm izmaksām, kas var strauji un negaidīti iezagties jūsu ikdienā. Uzņēmuma budžetu ir daudz vieglāk plānot, ja nav jārēķinās ar šāda veida papildus izdevumiem. Par visu parūpēsies un jums ir jāveic tikai šis viens maksājums katru mēnesi.

Latvijā šo pakalpojumu piedāvā vairākas bankas un arī citi uzņēmumi. Katra piedāvājuma nianses var nedaudz atšķirties un var tikt piedāvāti kādi īpaši piedāvājumi, tāpat, var tikt pamainīta, teiksim, standarta pakete un uzņēmējs var izstrādāt ko nedaudz atšķirīgu. Tāpēc ir ļoti svarīgi izprast savas vajadzības un atrast to piedāvājumu kurš vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Lai arī uzņēmumiem šis piedāvājums ir daudz piemērotāks, attiecīgās situācijās un pie pareizajām iespējām, arī privātpersonām šāda iespēja var būt pat ļoti noderīga protams. Izdevīgāk ir tad, ja jūsu pārziņā ir lielāks autoparks, bet arī viens auto var tikt nodrošināts ar šīm pašām priekšrocībām un dzīve var kļūt daudz vienkāršāka. Protams, ir rūpīgi jāizvērtē visi šī piedāvājuma aspekti un tā nepieciešamība, kā arī iespējamās sekas neparedzētu, finansiālu problēmu gadījumā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *