Nordlizings auto līzings

Auto līzings ir viens no populārākajiem aizdevumu veidiem, jo automašīnas iegādei ir nepieciešami lieli līdzekļi, kurus ne vienmēr ir iespējams vai pat nepieciešams uzkrāt, jo šobrīd ir dažādas automašīnas finansēšanas iespējas, kuras var palīdzēt iegādāties vēlamo automašīnu vien dažu stundu laikā. Vai arī Tev ir pienācis laiks nomainīt veco automašīnu? SIA “Nord Auto Lizings” var Tev palīdzēt ne tikai iegādāties jaunu automašīnu, bet arī pārdot veco. Kā tas strādā, kas ir Nordlizings.lv auto līzings un kā Tu vari tam pieteikties?

Auto līzings un aizdevums pret auto

Automašīna

Nordlizings.lv piedāvā abas iespējas:

Tā kā automašīnu pirkšanas un pārdošanas apjomi Latvijā arvien palielinās, Nordlizings.lv saviem klientiem piedāvā gan iespēju aizņemties aizdevumu jaunas vai mazlietotas automašīnas iegādei, kā arī aizdevumu pret savu auto, kas ļauj iegūt papildus līdzekļus kādu svarīgu lietu nokārtošanai.

Nordlizings.lv piedāvā savus pakalpojumus gan fiziskām, gan arī juridiskām personām, individuāli izskatot katru kredīta pieteikumu, tādā veidā piedāvājot līzingu atbilstoši katra kredīta ņēmēja tā brīža finansiālajai situācijai un iespējām.

Izdevīgākie nosacījumi un ātra noformēšana

Nordlizings.lv auto līzings tiek piešķirts, ievērojot šādus nosacījumus:

  • Maksimālā līzinga summa ir 20 000 eiro;
  • Maksimālais līzinga termiņš ir 72 mēneši;
  • Līzinga pieteikuma anketa tiek izskatīta un reģistrēta apmēram vienas stundas laikā;
  • Līzingam ir izdevīgi procenti, piemēram, noformējot līzingu 5000 eiro apmērā uz 5 gadiem, ikmēneša maksājuma lielums būs 99 eiro. Līzinga termiņa beigās Tu būsi samaksājis 5940 eiro, kas ir tikai apmēram 18% vairāk par sākotnējo līzinga summu;
  • lv auto līzings tiek piešķirts ar zemu minimāli nepieciešamo pirmo iemaksu, piemēram, noformējot līzingu 5000 eiro apmērā, pirmā iemaksa būs tikai 500 eiro jeb 10%;
  • Līzingu ir iespējams atmaksāt pirms noteiktā laika bez jebkādām komisijas maksām un soda procentiem;
  • lv auto līzinga gadījumā kredīta ņēmējs kļūst par automašīnas īpašnieku un automašīna CSDD tiek reģistrēta uz kredīta ņēmēja vārda;
  • lv auto līzings tiek piešķirts bez obligāta nosacījuma par KASKO apdrošināšanas nepieciešamību.

Nordlizings.lv auto līzingu var nokārtot automašīnām, kas tiek iegādātas gan no individuāliem pārdevējiem, gan auto saloniem, gan arī no Nordlizings.lv auto parka, ar kura klāstu vari iepazīties kreditora mājaslapā.

Automašīnu pārdošana mājaslapā

Nordlizings.lv mājaslapā ir iespējams aplūkot arī automašīnas, kas tiek pārdotas, vienlaicīgi redzot gan to pārdošanas cenu un informāciju par tām, gan arī ikmēneša maksājuma un pirmās iemaksas lieluma summas. Šādi Tu vari ērtā veidā sameklēt vēlamo automašīnu un noformēt līzingu pie viena uzņēmuma, padarot automašīnas iegādi ātrāku un ērtāku.

Auto līzings kā kredītsaistības ir jāuztver ļoti nopietni, tādēļ pirms to uzņemšanās pārliecinies par savu maksātspēju!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *