Nodrošināts aizdevums pret auto ķīlu

BMW, autoFinansiālās grūtības var rasties mēneša jebkurā laikā. Diemžēl, tā nav ar mūsu algu. Mēs saņemam  algu  noteiktajā datumā un algas summa netiek palielināta vai samazināta atbilstoši mūsu prasībām. Lai atvieglotu fiksēto izmaksu slogu  un ļaut patērētājiem dzīvot pienācīgu dzīvi, bez naudas  aizņemšanas no draugiem un radiem, bankas un finanšu uzņēmumi  izstrādāja  aizdevumu  virkni (kredīti, aizdevumi). Aizdevumus  iedala nodrošinātos un nenodrošinātos kredītos, tie tiek piedāvāti atkarībā no jūsu spējas ieķīlāt vērtības aizdevuma nodrošināšanai.

Tā kā, nenodrošināti aizdevumi ir ļoti dārgi un sarežģīti saņemami, nodrošinātiem aizdevumiem  ir salīdzinoši zemas procentu likmes un kabatai draudzīgs aizdevuma  atmaksas plāns. Ja jūs meklējat ātru naudas aizdevumu, arī kabatai draudzīgo, jūs varat apsvērt domu par aizdevumu pret auto ķīlu.

KĀPĒC AIZŅEMTIES KREDĪTU PRET AUTO ĶĪLU?

  1. Saņemiet līdz 90 procentiem no auto vērtības
  2. Pirmstermiņa kredīta atmaksa bez soda procentiem
  3. Kredīta atmaksas laikā turpini lietot auto

Lūk, kas notiek gadījumā, ja jūsu ieķīlātais auto tiek bojāts. Ja jūsu auto ir bojāts un nav atjaunojams, tad aizdevuma atmaksu veic apdrošināšanas sabiedrība. Ja jums nepieciešama palīdzība par aizdevuma atmaksas nosacījumiem gadījumā, ja auto ir bojāts, tad jums ir jāsatiekas ar aizdevēju un jāapspriež atmaksas iespējas. Jāpiebilst, ka, lai saņemtu auto kredītu pret auto ķīlu tiek prasīta TA un OCTA apdrošināšana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *