Noderīgi auto kredītu tīkotājiem

AutomašīnaLai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, noteikti jābūt aktuālai tehniskai apskatei, kura derīga vēl vismaz vienu mēnesi un OCTA apdrošināšanai, kā arī auto jābūt reģistrētam uz Jūsu vārda.

Daži kreditori, kā obligātu prasību izvirza arī obligātu KASKO apdrošināšanu. Ja Jūsu auto jau ir iegādāts līzingā, un Jūs dotajā brīdī turpināt līzinga atmaksu, tad kredītu pret auto ķīlu nevarēsiet noformēt. Tātad, – auto ar kuru garantēsiet, nedrīkst būt līzinga atlikums citā kredītkompānijā. Taču, ja Jums ir aktuāli citi kredīti, vai ātrie, vai patēriņa, vai hipotekārie, tad saņemt kredītu pret auto ķīlu varēsiet, protams, ja izvērtējot Jūsu maksātspēju un kredītvēsturi, viss būs kārtībā.

Izvēloties sev atbilstošāko kredītkompāniju, ne mazsvarīgo izvērtēt visus kredīta nosacījums, proti – cik maksā kredīta pieteikuma izskatīšana, kredīta noformēšana, vai iespējama līzinga pirmstermiņa atmaksa un cik tas maksā, kā iespējama kredīta termiņa izmaiņas, to saīsinot vai pagarinot un cik tas maksā, kāda ir piedāvāto procentu likme.

Dažas līzinga kompānijas piedāvā aizdevuma līgumu parakstīt ne tikai klātienē, bet arī ar e-parakstu, kas ir ērti, ātri un operatīvi, jo potenciālais klients vai no jebkuras atrašanās vietas noslēgt līgumu un nav nepieciešams vienoties par tikšanās laiku kredītiestādē.

Iesniedzot kredītkompānijai visus pieteikumā nepieciešamos datus, kredīta pret auto ķīlu izskatīšana notiek aptuveni 30 minūšu laikā. Saņemot kredītu pret auto ķīlu ļoti būtiski ir tas, ka Jūs turpināt braukāt ar savu auto, tikai auto īpašnieks ir kredītkompānija, taču Jūs kļūsiet par auto turētāju. Kreditors uz pilnvaras pamata auto pārreģistrēs uz sava vārda un Jūs tehniskajā pasē būsiet noformēts kā auto turētājs.

Naudu savā kontā saņemsiet uzreiz pēc auto pārreģistrācijas. Ja vēlaties ar auto doties uz ārzemēm, Jums būs nepieciešams noformēt pilnvaru pie sava kreditora, jo citādi Jūs ar auto nedrīkstat izbraukt ārpus Latvijas robežām.

Neskatoties uz to, cik ļoti Jums ir nepieciešami naudas līdzekļi, vienmēr paturiet prātā, ka potenciālajam kredītņēmējam jāsniedz patiesi dati par sevi un jāaizņemas atbildīgi. Lai Jums izdodas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *