Naudas ekonomija uz degvielu

Kredīts pret auto ķīlu nav kaut kas, ko Jūs vēlētos izmantot ilgāk, nekā nepieciešams. Jūs varat palīdzēt sev, ieviešot labus braukšanas paradumus, lai ietaupītu benzīnu, kas savukārt ietaupīs naudu aizdevuma maksājumiem.

Auto

Jūsu attieksmei braucot, var būt liela ietekme uz degvielas ekonomiju. Ja Jums ir emocionāla attieksme, vai nu dusmīga vai laimīga, Jums būs lielāka iespēja braukt agresīvi.

Tas nozīmē, ka Jūs uzsāksiet kustību daudz ātrāk un straujāk bremzēsiet. Tas arī nozīmē, ka Jūs mainīsiet joslas, lai apbrauktu citas mašīnas.

Visa šī agresīvā braukšana varētu tērēt vairāk benzīna, kā arī veicināt auto nolietojumu, galvenokārt bremžu un transmisijas.

Braucot lēnāk, bremzējot un palielinot ātrumu ne tik agresīvi, Jūs varat ietaupīt ievērojamu daudzumu degvielu.

Samazinot auto ātrumu, Jūs arī uzlabojat degvielas ekonomiju. Lielākajai daļai automašīnu labākā degvielas ekonomija ir pie ātruma aptuveni 50 km/h. Pēc tam tā palielinās.

Tas nenozīmē, ka Jums vajadzētu braukt ar ātrumu 50, ja noteiktais ātrums ir 50. Tomēr, ja Jūs saglabāsiet savu ātrumu līdz ar atļauto ātrumu, Jūs ietaupīsiet benzīnu.

Ātruma ierobežojuma ievērošanai ir citas priekšrocības. Ja Jūs braucat ātrāk nekā citas automašīnas, Jūs galu galā bremzēsiet biežāk un paātrināsiet ātrumu, lai apbrauktu automašīnas, kas samazina degvielas efektivitāti un palielina nodilumu.

Ja Jūs ievērojat atļauto ātrumu, Jūs parasti varat braukt lēnākajā joslā un ļaut citiem auto Jūs apdzīt, lai izvairītos no papildu bremzēšanas un paātrinājuma. Tas arī palīdzēs Jums būt apmierinātākam ar pārējo satiksmi.

Izmantojiet arī kruīza kontroli, cik vien iespējams, lai saglabātu konsekventāku ātrumu.

Jūs varat ietaupīt degvielu, nelietojot gaisa kondicionēšanu. Tas palīdz vairāk, ja Jūs dzīvojat karstā vietā.

Kad ārā ir karsts laiks, attaisiet logus, ja braucat zem 50 km/h, bet ja auto ātrums ir lielāks nekā 50 km/h, aiztaisiet logus un ieslēdziet gaisa kondicionieri, kam ir neliela ietekme uz degvielas patēriņa efektivitāti pie lielākiem ātrumiem.

Maksimāli izmantojiet katru braucienu, ko Jūs veicat ar Jūsu automašīnu. Veiciet visas vajadzības vienā reisā, ietaupot degvielu. Plānojiet savu ceļojumu laicīgi, lai Jūs varētu braukt pa īsāko iespējamo ceļu.

Ja Jūs esat sastrēgumā, neļaujiet Jūsu motoram darboties tukšgaitā. Izslēdziet savu auto un ietaupiet degvielu un izvairieties no motora pārkaršanas.

Tāpat, pirms Jūs atstājat mājās, pārliecinieties, ka Jūsu auto nav nekāda papildus svara, kas liks Jums izmantot vairāk degvielas, un radīs papildu nodilumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *