Naudas aizdevums pret auto ķīlu

Finanšu ārkārtas situācijās uzrodas laikā, kad cilvēkiem nav pietiekami daudz naudas, lai nomaksātu steidzamus rēķinus. Lai gan citi aizdevumi arī ir pieejami, tie pieprasa, lai Jums būtu stabili ikmēneša ienākumi. Naudas aizdevumi pret auto ķīlu tiek apstiprināti dažu stundu laikā, un Jums nav jāpierāda sava pašreizējais nodarbinātības statuss.

Saņemt naudas aizdevumu pret auto ķīlu

Saņemt naudu

Vienīgā prasība, lai iegūtu naudas līdzekļus caur naudas aizdevumu pret auto ķīlu ir tas, ka Jums ir jābūt pilnām īpašumtiesībām uz Jums piederošu auto un tam ir jābūt pilnībā nomaksātam bez jebkādām parādsaistībām.

Kā izmantot naudas aizdevumu pret auto ķīlu

Aizdevumi pret auto ķīlu var sniegt Jums lielāku naudas summu lietošanai mājas uzlabojumiem, izglītības rēķiniem, parādu atmaksai un tā tālāk. Aizdevuma summa var būt līdz 90 procentiem no auto tirgus vērtības. Jūs varat atmaksāt aizdevumu dažu nedēļu, mēnešu vai gadu laikā, jo naudas aizdevums pret auto ķīlu tiek izsniegts pat uz vairākiem gadiem.

Kad jaunā auto tiek lietota, tās vērtība ar laiku samazinās. Piesakoties naudas aizdevumam pret auto ķīlu, daudzi cilvēki ir pārsteigti uzzinot, cik daudz viņu transportlīdzekļa vērtība ir vai nav samazinājusies. Aizdevēji izskatīs vairākus faktorus, kas nosaka, cik daudz transportlīdzekļa vērtība ir samazinājusies no brīža, kad tā tika iegādāta. Daži no šiem faktoriem ir:

Auto

* Auto zīmols un modelis: transportlīdzekļa zīmola uzticamība un drošības reputācija ir tas, kas nosaka šo faktoru. Ja zīmolu vai modeli ir iespējams pārdot, tas saglabās savu vērtību labāk nekā citi.

* Popularitāte: transportlīdzekļi, kas ir populārāki lietoto auto tirgū ir labāk pārdodami aizdevējam, ja viņam nāksies atsavināt Jūsu auto un pārdot to. Tādējādi, populāri zīmoli labāk saglabā savu vērtību.

* Nobraukums: jo vairāk Jūsu auto tiek vadīts, jo vairāk tā vērtība samazināsies. Tātad, jo vairāk būs nobraukts, jo mazāk auto būs vērts.

* Transportlīdzekļa vēsture: bojātas automašīnas vai tās, kas ir iekļuvušas nelaimes gadījumos un ir ar rūsu un buktēm ir mazāk vērtīgas, jo bojājumi padara tās grūti pārdodamas.

* Stāvoklis: transportlīdzekļi, kas ir labi uzturēti, ir vieglāk pārdodami lietotu automašīnu tirgū un ienes augstāku cenu.

* Opcijas: ražotāja uzlabojumi, piemēram, interjera uzlabojumi, jaunas riepas utt. visi palielina auto vērtību. Tātad, ja Jūs esat pievienojis jebkādas papildu funkcijas Jūsu auto, noteikti uzskaitiet visas no tām, kad Jūs aprēķināt auto kapitālu.

Ja aizdevējs novērtē Jūsu pieteikumu naudas aizdevumam pret auto ķīlu, viņi darīs visu iespējamo, lai iegūtu precīzu auto  vērtību, ko Jūs esat iesniedzis kā ķīlu. Vairums aizdevēju nepiedāvās vairāk nekā 90 procentus no Jūsu auto vērtības naudā, jo tiem ir jānodrošina, ka, ja Jūs neveiksiet Jūsu maksājumus, tie var segt parādu, atgūstot un pārdodot Jūsu auto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *