Nauda, lai izdzīvotu

Nepieciešama tūlītēja nauda, lai izdzīvotu līdz nākamajai algas dienai? Nevarat saņemt bankas aizdevumu? Ja tā, aizdevumi pret auto ķīlu un ātrie aizdevumi varētu Jūs ieinteresēt. Ļaujiet mums paskatīties uz divām šīm iespējām detalizēti.

Abus aizdevumus var salīdzināt šādi.

Nodrošinājums: aizdevums pret auto ķīlu ir aizdevums pret Jūsu auto kā nodrošinājumu. Aizdevuma summu nosaka Jūsu automašīnas vērtība, un Jūs varēsiet paturēt savu auto. Jūsu alga ir nodrošinājums otrajai iespējai, ātrajam aizdevumam.

Atmaksas cikls: Parasti, auto aizdevumi tiek piešķirti uz laiku līdz vairākiem gadiem. Ātrie aizdevumi tiek piešķirti uz laiku līdz mēnesim ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu.

Procentu likme: ātro aizdevumu procentu likme ir augstāka nekā aizdevumiem pret auto ķīlu.

Kredītvēsture:  Ātro kredītu sniedzēji izsniedz ātro kredītu tikai nevainojamas kredītvēstures īpašniekiem!

Attiecībā uz aizdevumu  pret auto ķīlu, Jums ir jābūt likumīgajam tā transportlīdzekļa īpašniekam, kas tiek izmantots kā nodrošinājums, un ir Jums jābūt 18 gadu vecam. Ja aizdevums un uzkrātie procenti netiek atmaksāti laikā, Jūs varat zaudēt, bet tas nav aizdevēju mērķis.

Jā, abas alternatīvas ir skaidras naudas avoti dažu stundu laikā, un pieejami jebkurā īstermiņa ārkārtas situācijā. Veiciet rūpīgu pētījumu, pirms izvēlaties vienu no abiem aizdevumiem. Derīgs punkts, kas jāatceras, ir tas, ka procentu likme ir augsta, un, ja konsolidētā summa netiek atmaksāta noteiktā termiņā, Jūs galu galā varat zaudēt savus iekrājumus vai zaudēt savu auto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *