Mogo.lv auto līzings

Mogo.lv ir nebanku kreditors, kurš piedāvā noformēt auto līzingu no 500 līdz 10 000 EUR jebkura vecuma un markas transporta līdzeklim. Mogo.lv ir viens no populārākajiem un pieprasītākajiem pakalpojumu sniedzējiem, kad runa iet par nebanku auto līzingu. Tas ir ātri, ērti un izdevīgi, bet nauda tiek izsniegta vienas dienas laikā. Tu vari saņemt auto līzingu uz periodu līdz 72 mēnešiem (līzings jāatmaksā 72 maksājumos). Tas viss būs redzams līzinga kalkulatorā!

Pieteikties Mogo.lv auto līzingam

Saņemt kredītu

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas veikt ikmēneša maksājumus par Mogo.lv auto līzingu!

Pienākot laikam, kad sākas domas par jaunas automašīnas iegādi, bieži galvā ir jautājums par to, vai automašīnas iegādei izmantot Mogo.lv auto līzinga iespējas vai tieši otrādi – censties sakrāt nepieciešamo naudu, lai izvairītos no kredītsaistībām. Šī jautājuma atbildē ir jābalstās uz vairākiem faktoriem, piemēram:

 • Kāds ir Tavs braukšanas stils un ieradumi;
 • Kāda ir Tava finansiālā situācija;
 • Kādi ir Tavi nākotnes plāni.

Lai pieņemtu pareizo lēmumu par to, vai Mogo.lv auto līzings ir nepieciešams, būtiski ir izanalizēt dažādus aspektus un reāli paskatīties uz savām vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Vairāk par Mogo.lv līzingu

Auto līzings no Mogo un citiem aizdevējiem vai bankām ir īstermiņa aizdevums, kas tiek piešķirts konkrētas automašīnas iegādei. To var dēvēt arī par vidēja ilguma aizdevumu, jo atmaksas termiņš nav tik liels, kā hipotekārajiem kredītiem. Šādu aizdevumu Latvijā piedāvā gan banku, gan nebanku kreditori, tādēļ tā izmantošanas iespējas ir gana plašas. Bankās šādam aizdevumam ir pieejama lielāka maksimālā summa, bet pie nebanku kreditoriem tā parasti ir līdz 10 000 eiro, tomēr svarīgi atcerēties, ka šis aizdevums tiek izskatīts katram cilvēkam atsevišķi, tādēļ gan maksimālā aizdevuma summa, gan arī procentu likmes ir atkarīgas no katra konkrētā kredītņēmēja finansiālās situācijas un kredītvēstures. Mogo.lv ir nebanku aizdevējs, kurš sniedz iespēju aizņemties no 500-10 000 eiro vienas dienas laikā – klientu ērtībām. Auto līzinga gadījumā kreditori prasa 10% pirmo iemaksu.

Saņemt auto līzingu nekavējoties

Aizņemties kredītu pret auto ķīlu

Piesakies internetā jau tagad un saņem atbildi 30 minūšu laikā, bet līzings dienas laikā. Ātri un ērti!

Ja atbilsti šiem nosacījumiem – Mogo.lv auto līzings ir pareizā izvēle

Izdarīt izvēli par to, vai izmantot Mogo.lv auto līzingu vai tomēr savus uzkrājumus automašīnas iegādei, var palīdzēt neliels tests. Ja uz šādiem apgalvojumiem vari atbildēt ar “jā”, tad auto līzings būs Tev tieši piemērots:

 • Man patīk braukt ar jauniem automašīnu modeļiem un mainīt tos ik pēc dažiem gadiem;
 • Mana automašīna ir ļoti labā stāvoklī;
 • Maniem ikmēneša maksājumiem ir jābūt pēc iespējas zemākiem;
 • Man nav pietiekami lieli uzkrājumi automašīnas iegādei;
 • Mana automašīna reprezentē manu statusu;
 • Es nedomāju par jauna mājokļa iegādi vai cita liela pirkuma veikšanu.

Līzings no Mogo.lv ir piemērots cilvēkiem, kas ikdienā nenobrauc ļoti daudz kilometru un uztur savu automašīnu ļoti labā stāvoklī. Arī gadījumā, ja automašīna ir sava statusa simbols, auto līzings būs pareizā izvēle, jo tas ļauj biežāk mainīt automašīnas modeļus, nezaudējot lielus līdzekļus par auto nolietojumu – automašīnas vērtība, piemēram, 3 gadu laikā nesamazinās tik ļoti, tādēļ to pārdot varēs par labu cenu. Protams, Mogo.lv līzings var būt vienīgā iespēja iegādāties jaunu automašīnu gadījumā, ja nav pietiekami lieli uzkrājumi, kas ļautu automašīnu vienkārši nopirkt.

Ja uz iepriekš minētajiem apgalvojumiem vairāk atbildēji ar “nē” un Tevi vairāk raksturo tas, ka, piemēram, automašīnu izmanto daudz, bet uzturi to tikai tādā stāvoklī, lai tā var aizbraukt no punkta A uz punktu B, kā arī Tev ir pietiekami daudz brīvo līdzekļu, kurus novirzīt automašīnas iegādei, auto līzings nebūs piemērots Tev un labāk pieņem lēmumu automašīnu uzreiz nopirkt, neuzņemoties kredītsaistības.

Kāpēc izvēlēties Mogo.lv auto līzingu?

Mogo

 • Atbilde auto līzingam 30 minūšu laikā;
 • Atmaksā nesteidzoties – kaut 6 gadu laikā;
 • Auto līzinga noformēšana pat vienas dienas laikā;
 • Atmaksas termiņš līdz 72 mēnešiem;
 • Viens no populārākajiem nebanku auto līzingu aizdevējiem;
 • Līzings tiek dots jebkura vecuma un markas transporta līdzeklim;
 • Pirmstermiņa atmaksa bez soda procentiem;
 • Pirmstermiņa atmaksa nodrošina mazākus procentus.

Aizņemies atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *