Mogo kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu ir aizdevums, kuru saņemat, ieķīlājot auto pakalpojumu sniedzējam. Tas sniedz iespēju saņemt kredītu, nepārdodot un nešķiroties no (bet ieķīlājot) auto. Šo kredītu maksājuma procenti ir lielāki, nekā banku izsniegtajiem kredītiem, taču tos ir ērtāk un vieglāk saņemt. Parasti šādus kredītus piešķir summās no 60-80% no auto vērtības. Procenti gan ir atkarīgi no pakalpojumu sniedzēja. Šajā rakstā īsi iztirzāsim to, kādās situācijās var izšķirties par labu kredīta saņemšanai pret auto ķīlu, kā arī apskatīsim Mogo.lv piedāvājumu šajā nozarē.

Mogo

Kad ņemt kredītu pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu ir laba izvēle sekojošajos gadījumos (arī citos):

  • Steidzami nepieciešama nauda, bet nevarat paņemt citu kredīta veidu/citur iegūt naudu. Pat ja ir mazi ienākumi vai bankas – un arī citi kredītdevēji – neizsniedz aizdevumus, ar ķīlu nodrošināts aizdevums būs pieejams jebkurā laikā. Tieši tas, ka nodrošināt savu aizdevumu ar kādu vērtīgu lietu (šajā gadījumā automašīnu) parāda, ka jums ir nolūks kredītu atmaksāt pilnībā. Šis kredīts ir izdevīgs arī tādēļ, ka varat saņemt salīdzinoši lielas summas, piemēram, Mogo.lv gadījumā līdz pat 90% no auto tirgus vērtības.
  • Vēlaties auto pārdot, taču līdzekļi vajadzīgi nekavējoties. Ja vēlaties auto pārdot, bet līdzekļi jums vajadzīgi tūlīt un tagad, varat to ieķīlāt pret aizdevumu. Kad būsit auto pārdevis, varēsit atlikušo aizdevumu atmaksāt. Tā jūs gan zaudēsit zināmu naudas summu, taču būsit novērsuši īstermiņa finanšu iztrūkumu, kura dēļ šī nauda bija nepieciešama.
  • Vajadzīga nauda, taču nevarat auto pārdot, jo tas nepieciešams darbam. Ņemot kredītu pret auto ķīlu, jūs līdz kredīta pilnai atmaksai zaudējat īpašumtiesības uz auto, tomēr noformējat savdabīgu “līzingu” šim auto, kas izpaužas kā kredītu maksājumi katru mēnesi. Tāpēc nevar teikt, ka jūs paturat automašīnu savā īpašumā, taču jūs varat ar to braukt, varat to tīrīt un rādīt draugiem un draudzenēm.

Kredīta summa un atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties no Ls 500 līdz Ls 10 000. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties uz termiņu no 3 līdz 6 mēnešiem. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Maksimāli pieejamā kredīta summa ir 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ja Jūsu auto tiks novērtēts par Ls 10 000, Jūs varēsiet aizņemties kredītu līdz Ls 9000. Aizņemieties tieši tik, cik Tev  nepieciešams, bet ne vairāk – kā variet atļauties!

Mogo.lv piedāvātais kredīts pret auto ķīlu

Mogo.lv piedāvā kredītu pret nodrošinājumu ķīlas veidā. Piedāvātais kredīts ir termiņā līdz pat 5 gadiem, bet summa (kas ir atkarīga no jūsu auto tirgus vērtības) ir līdz pat 10000 latiem. Īpaši jāizceļ tas, ka varēsit kredītā saņemt līdz pat 90% no auto vērtības, kas pavisam noteikti ir vairāk, nekā pie citiem līdzīgu pakalpojumu sniedzējiem. Jāsaka gan, ka Mogo.lv piedāvājums nav pats izdevīgākais tirgū, taču ļauj jums saņemt pēc iespējas vairāk naudas (izdevīgāk, ja jūsu auto nav tik ļoti vērtīgs, bet nepieciešams vairāk naudas, nekā varat saņemt pie citiem līdzīgu pakalpojumu sniedzējiem). Neaizmirstiet, ka aizņemties vajag ar apdomu, tāpēc rūpīgi izvērtējiet savu finansiālo situāciju, pirms uzņemieties kādas finansiālas saistības.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *