Mogo kredīts līdz 90% no auto vērtības

Iespējams, ka Jūs ne vienmēr spējat tikt līdzi savai ekonomiskajai situācijai. Dažkārt Jūsu finansiālais stāvoklis pavēršas tā, ka Jūs pēkšņi iekrītat ārkārtas situāciju slazdā. Jums ir nepieciešama ātra nauda, lai atrisinātu šīs ārkārtas situācijas, bet Jūs nespējat iegūt atbilstošu naudas summu. Šādās situācijās, Jums nav nepieciešams maldīties kredītu piedāvājumu tirgū. Jums ir nepieciešams izvēlēties kredītu pret auto ķīlu, ja Jūsu īpašumā ir auto.

Kādi auto tiek pieņemti pret kredītu

Tiek pieņemti visu marku auto, kuri nav vecāki par divdesmit gadiem. Auto ir obligāta prasība, lai būtu aktīva tehniskā apskate un OCTA apdrošināšana. Ja kredīta summa pārsniedz Ls 3500, auto ir vajadzīga arī KASKO apdrošināšana. Kredītu pret auto ķīlu var saņemt tikai auto īpašnieks. Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, auto ir jābūt pilnībā Jūsu īpašumā – tam nedrīkst būt neapmaksāts auto līzings vai citi apgrūtinājumi.

Kur meklēt šo aizdevumu

Aizņemties kredītu pret auto ķīluSaņemt kredītu pret auto ķīlu

Šis aizdevums ir pieejams internetā un aizdevēja klientu apkalpošanas vietās, bet ir labāk izvēlēties aizdevējus un pieteikties internetā. Iemesls ir tāds, ka pietikšanās internetā  ātri un viegli, kas glābj Jūs no rindām un citiem sarežģījumiem. Jums ir jāpiesakās pie aizdevēja, izmantojot internetu, sniedzot informāciju par savu prasību un auto, ko Jūs piedāvājat kā ķīlu.

Kredīts pret auto ķīlu ir piemērots situācijām, kad nepieciešama konkrēta naudas summa noteiktam mērķim vai pirkumam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *