Mīti par kredītu pret auto ķīlu

Kredīti pret auto ķīlu var izrādīties vieglākais veids, kā pārvarēt finanšu krīzi, bet tie ir apvīti ar mītiem, kas var maldināt patērētāju. Daži no tiem ir minēti zemāk:

Mīti pret faktiem

BMW

Mīts nr.1: kredīti pret auto ķīlu rada nevajadzīgus parādus un sliktu kredītvēsturi.

Fakts: Tāpat kā ar jebkuru kredītu, ja aizņēmējs neatmaksās to laicīgi, viņa kredītvēsture cietīs. Tāpēc kredītiem pret auto ķīlu nevajadzētu sabojāt Jūsu kredītvēsturi. Tā kā Jūsu auto ir visdārgākais, kas Jums ir, kredīts būtu jāizmanto tikai tad, kad tas nepieciešams, un, ja esat pārliecināts, ka varēsiet nomaksāt kredītu laicīgi. Aizņemoties un neatmaksājot kredītu, Jūsu kredītvēsture cietīs.

Mīts nr.2: Jūs varat iegūt kredītu pret auto ķīlu no jebkura aizdevēja.

Fakts: Visi aizdevēji var nedarboties ar tādiem pašiem nosacījumiem, tāpēc ir lietderīgi izpētīt tirgu un apkopot informāciju, pirms lēmuma pieņemšanas. Ja Jūsu auto ir vecāks par 20 gadiem, Jūsu auto ir neapmaksāts līzings, Jūsu auto nav tehniskā apskate, Jūsu auto nav OCTA apdrošināšana – Jūs kredītu nevarēsiet saņemt pret auto ķīlu.

Mīts nr.3: Kredītiem pret auto ķīlu ir augstas procentu likmes.

Fakts: Procentu likmes, ko piedāvā aizdevēji var būt dažādas. Populārākie un lielākie aizdevēji, kuri izsniedz kredītu pret auto ķīlu – piedāvā kredītu ar normālu procentu likmi. Patērētājiem vajadzētu izlemt izmantot šādu kredītu tikai pēc procentu likmes aprēķināšanas. Kredīts pret auto ķīlu ir īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa risinājums. Pirms iesniedziet pieteikumu internetā, izvērtējiet termiņa nepieciešamību, procentu likmes un atmaksas iespējas.

Svarīgākais fakts, pirms Jūs izvēlaties kredītu pret auto ķīlu, ir ņemt vērā riskus, pirms tā izvēles.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *