Līzings

Mums ir pieejami ļoti daudzi un dažādi kredīti visdažādāko vajadzību apmierināšanai. Varam aizņemties naudu kāda konkrēta pirkuma veikšanai vai vienkārši aizņemties naudu dažādu mērķu sasniegšanai un problēmu risināšanai. Attīstoties kredītu biznesam tiek veidoti jauni piedāvājumi, kas sniedz priekšrocības kādu konkrētu izdevumu segšanai. Ir sastopami kredīti mājokļa iegādei, mājokļa remontam, studiju kredīti, investīciju kredīti un tamlīdzīgi. Tā pat mēs varam aizņemties ātro kredītu vai patēriņa kredītu, kas sniedz iespēju veikt pirkumus, maksājumus un tā tālāk. tomēr, ja vēlamies iegādāties kādu konkrētu preci, mums ir vēl viens kredītu veids, kurš noteikti būtu jāņem vērā.

Līzings ir aizdevums konkrētas preces iegādei. Šo aizdevuma summu mēs nesaņemam, bet tas ir savā ziņā kredīts. Dodoties uz veikalu un izvēloties attiecīgo preci, mēs varam to iegādāties līzingā, tātad varat saņemt preci, bet samaksu veikt vairākos maksājumos. Tas darbojas tā pat kā, piemēram, patēriņa kredīts. Izmantojot patēriņa kredītu mēs aizņemamies kādu naudas summu no kuras varam veikt pirkumu, tālāk mēs veicam šī kredīta atmaksu pēc attiecīgā atmaksas grafika.

Bet līzings mums sniedz iespēju, savā ziņā, izlaist vidutāju. Mums nav nepieciešams doties uz kādu iestādi un aizņemties vai pieteikties internetā vai kā citādi saņemt citu kredītu. Mēs varam to nokārtot ļoti ātri un ērti tieši veikalā. Tas ir izdevīgāk arī tāda veidā, ka mums ir jāzina precīza naudas summa kura būs nepieciešama, lai nevajadzētu aizņemties pārāk daudz. Ar līzingu, mēs aizņemamies tieši to summu kura ir nepieciešama.

Protams, kā jebkurš kredīts, arī līzings ir maksas pakalpojums. Par šo iespēju mums ir jāmaksā procenti. Jo lielāka summa un garāks atmaksas termiņš, jo vairāk nāksies pārmaksāt. Tomēr ar līzingu ir iespējams iegūt arī iespējas maksāt mazākus procentus vai nemaksāt tos vispār. Dažādas līzinga kompānijas piedāvā īpašus piedāvājumus un akcijas. Īpaši svētku sezonās, piemēram uz Ziemassvētkiem, ir izplatīts samazināt procentu likmes vai piedāvāt bezprocentu līzingu. Šādā veidā varam iegādāties vēlamo preci, bet tās cenu segt ilgākā laika posmā un par to nepārmaksāt.

Līzings ir viens no izplatītākajiem veidiem kā iegādāties dažādas preces. Ne vienmēr mēs varam nopirkt ledusskapi vai televizoru veicot samaksu vienā maksājumā, pirkuma brīdī. Lielākoties, mums ir radusies nepieciešamība, bet nav iespējas. Līzings šo iespēju mums pasniedz un padara pieejamu. Mūsdienās ir iespējams iegādāties, principā, visu ar līzinga palīdzību. Vai tā ir sadzīves tehnika vai elektrotehnika, automašīna vai mēbeles, vai kaut kas cits. Līzings sniedz mums iespējas veikt šos pirkumus arī tad, ja neesam iekrājuši, nevēlamies gaidīt, nav nepieciešamo līdzekļu.

Lai saņemtu līzingu, protams, ir jāatbilst dažām prasībām. Līzings ir tāds pats kā kredīts, lai to saņemtu, jums ir jāspēj veikt maksājumus. Ja jums nav pastāvīgu ienākumu tad, pašsaprotami, jums būs ļoti grūti saņemt pozitīvu atbildi, jo jūsu maksātspēja neatbilst prasībām. Tāpat, ja jums ir sabojāta kredītu vēsture, tas rada papildus riska faktorus un neviens aizdevējs nevēlas pārāk lielus riskus. Visi šie un citi faktori tiek rūpīgi izvērtēti pieņemot lēmumu par līzinga piešķiršanu. Atkarībā no jūsu situācijas var tikt prasīts galvotājs.

Līzings ir ļoti izdevīgs veids kā iepirkties, bet tas ir kredīts, kas nozīmē ļoti nopietnas saistības uz ilgāku laiku un jums ir jābūt pārliecinātiem par tā nepieciešamību un savām iespējām, lai izvairītos no liekām problēmām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *