Lietota auto iegāde

Iegādājoties lietotu auto tieši no īpašnieka, Jūs iegūsiet daudz labāku piedāvājumu, nekā Jūs varētu saņemt no auto dīlera, it īpaši gadījumos, kad pircējam ir labi zināms auto īpašnieks un auto vēsture. Tas pasargā no nepatīkamiem pārsteigumiem vēlāk. Kopumā privātajiem auto kredītiem ir daudz kopīga ar citām auto finansēšanas metodēm, tomēr ir arī dažas atšķirības, kas var būt svarīgas, pieņemot lēmumu par auto iegādi.

BMW, auto

Augstākas cenas lietotiem auto

Kad runa ir par lietotiem auto, procentu likmes auto kredītiem vienmēr izrādīsies lielākas nekā kredītam jauna auto iegādei. Piemēram, procentu likmes kredītam auto iegādei no privāta pārdevēja parasti būs augstākas salīdzinājumā ar to, kas ir jāmaksā par tradicionālajiem jauno auto kredītiem, ko iekasē kredīti lietotu auto iegādei no dīleriem. Turklāt likmes svārstās atkarībā no aizdevēja un citiem aspektiem, kas attiecas uz Jūsu kredīta pieteikumu.

Atmaksas grafiki

Privāto auto kredīta termiņš var būt mazāks nekā jauna auto kredīts. Standarta ilgums jauna auto finansēšanai var būt līdz septiņdesmit diviem mēnešiem. Izvēloties privāto auto kredītu, var nebūt iespējams finansēt transportlīdzekli tajā pašā laika periodā. Parasti aizdevēji ir gatavi finansēt privātos auto kredītus ar termiņu līdz 60 mēnešiem, lai gan var būt izņēmumi, tomēr auto kredīts būtu jāizmanto tik īsā laika periodā, cik Jūs varat to atļauties. Tas nepieciešams, lai nodrošinātu, ka Jūs nenonākat situācijā, kad esat parādā par auto vairāk nekā tā ir vērta un, lai mazinātu maksājamo procentu likmes apmēru.

Avansa maksājumi un citas maksas

Daudzi aizdevēji nepieprasa pirmo iemaksu privātajiem auto kredītiem. Neskatoties uz to, ka nekas netiek prasīts, labāk ir kaut ko iemaksāt. Tas samazinās iespēju nākotnē pārmaksāt savu auto kredītu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *