L24 auto kredīts

L24 jeb Lombards 24 auto kredīts ir jauns aizdevējs, kas piedāvā saņemt kredītu, ieķīlājot savu auto. L24 auto kredīts pieejams visā Latvijā (96 Lombards 24 filiālēs valstī), bet līgumu iespējams noslēgt visā Latvijā. Uzņēmums pieder SIA “ExpressCredit”, tādēļ L24 auto kredīta pieteikumus apstrādā pie tā kredītdevēja. Galvenais, kas jāzina: izvēloties L24 auto kredītu, auto paliek jūsu īpašumā. Pārējo informāciju, kas varētu būt noderīga, iztirzāsim nedaudz tuvāk.

Saņemt kredītu pret auto ķīlu

L24 auto kredīts

L24 galvenie nosacījumi ir šādi:

  • Auto iespējams ieķīlāt līdz 90% vērtībā no tā tirgus cenas;
  • Kredīta atmaksas laikā auto paliks jūsu lietošanā, kamēr īpašnieks būs L24;
  • Iespējams izvēlēties garāku vai īsāku atmaksas termiņu un summu;
  • Kredīta atmaksu varat sākt pēc 3. mēneša;
  • Maksimālais atmaksas termiņš – 62 mēneši (60 veikti maksājumi);
  • Ieķīlāt varat ne tikai vieglās automašīnas, bet jebkuru transporttehniku (kombainus, motociklus, u.t.t.);
  • Varat atmaksāt kredītu pirms termiņa, par to maksājot tikai līdz šim iekrātos procentus (t.i., nezaudējot neko);
  • Tiek meklēti individuāli risinājumi jūsu ērtībai. L24 auto kredīts var darboties jūsu labā kā starpnieks.

Kāpēc izvēlēties L24 auto kredītu?

Automašīna

L24 auto kredīts ir plaši pieejams – varat to noformēt visās lielākajās (un dažās mazākajās) Latvijas pilsētās. Uzņēmumā strādā eksperti, kas augsti vērtē jūsu spēju pieņemt atbildīgus finanšu lēmumus – piemēram, meklējot risinājumus tur, kur citi ir vien noplātījuši rokas. Ja interesē cita veida pakalpojumi – piemēram, aizdevums gāzes iekārtas uzstādīšanai, kā arī auto līzings, iespējams vērsties pie L24 partnera – AS “Mogo”, kas piedāvā īpaši izdevīgus aizdevumus šajām vajadzībām. Varat arī vērsties pie L24, lai aizņemtos arī auto, kuram veicat līzinga maksājumus – liela nebankukredītdevēju priekšrocība ir tieši viņu pretimnākšana dažādām idejām.

Turklāt pats pakalpojums ir viss, ko mūsdienu klients var vēlēties. L24 auto kredītā varat brīvi izvēlēties aizdevuma summu un termiņu (tai nav obligāti jābūt 90% no auto vērtības), turklāt varat kredītu atmaksāt pirms laika, par to nemaksājot nekādas papildus maksas. L24 kredīts mudina aizņemties atbildīgi, taču, pat ja atgadījies kas negaidīts, iespējams pieteikties kredītbrīvdienām, kā arī mainīt atmaksas noteikumus (maksājumu grafiku). L24 kredīts jums palīdzēs ieķīlāt savu auto, turpinot ar to braukt – izvēlieties tieši šo pakalpojumu sniedzēju. Iesakām uzmanīgi izlasīt līguma noteikumus, jo auto atdošana var nekvalificēties kā kredītsaistību izbeigšana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *