Kredīts pret auto ķīlu no Mogo.lv

Kredīti ir daudz un dažādi – svarīgi ir aizņemties tieši savām vajadzībām nepieciešamo aizdevumu. Kredīts pret auto ķīlu ir lielisks aizdevums, kas ļauj saņemt nepieciešamo naudu savām vajadzībām – pret auto ķīlu.  Izmanto šo iespēju, ja Tev ir personīgā automašīna. Kompānija Mogo.lv piedāvā izdevīgus kredītus pret auto ķīlu – ņem vērā, ka Tev jābūt pilngadīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam, bez parādsaistībām citās kompānijās. Atceries, ka aizdevuma saņemšanā nepieciešami stabili ikmēneša ienākumi un atbilstoša maksātspēja – tā būs galvenā garantija, lai Mogo.lv varētu Tev piešķirt vēlamo aizdevumu pret auto ķīlu.

Kredīts pret auto ķīlu

Mogo.lv kredīta pret auto ideja – tā ir lieliska iespēja vienas dienas laikā saņemt aizdevumu līdz pat 90% apmērā no Tava auto tirgus vērtības.
Mogo.lv piedāvātie kredīti ir izdevīgi atmaksājami. Turklāt, aizdevumu apmaksas laikā Tu varēsi bez problēmām turpināt braukt ar savu mašīnu, jo atšķirībā no citām kompānijām Mogo.lv mašīnu nepaturēs kā ķīlu.

Mogo.lv kredīta pret auto ķīlu saņemšanas nosacījumi

  • Aizdevums pieejams, ja Tev ir savs personīgais auto- tikai tādā gadījumā Tu varēsi saņemt aizdevumu. Svarīgi minēt, ka kredīts pret auto ķīlu tiek piešķirts gan fiziskām, gan juridiskām personām.
  • Piesakies aizdevumam jau tūlīt Tev ērtākajā veidā — Mogo.lv online, zvanot +371 66 900 900 vai Mogo.lv filiālēs Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Valmierā, Jēkabpilī un Talsos.
  • Kompānija izvērtēs aizdevuma pieteikumu un sniegs atbildi un Tev piemērotāko piedāvājumu 30 minūšu laikā.
  • Parakstīt līgumu ir iespējams gan elektroniski, gan dodoties uz Mogo.lv mūsu filiāli. lv piešķirs Tev piemērotāko aizdevumu līdz pat 90% no auto tirgus vērtības.
  • Svarīgi – Tev ir nepieciešama pilnvara, ar ko CSDD pārreģistrēt auto uz Mogo.lv vārda(parakstot klātienē – uzreiz, parakstot līgumu elektroniski – nākošajā dienā ar apmaksātu pasta sūtījumu), un kļūsti par auto turētāju.
  • Uzreiz pēc reģistrācijas Tu no Mogo.lv saņemsi pārskaitījumu ar naudas summu aizdevuma apmērāun varēsi mierīgi turpini braukt ar savu auto.

Kredīts pret auto ķīlu – iespēja tikt pie vēlamā auto vienas dienas laikā. Ja meklē drošu un uzticamu pakalpojumu sniedzēju – izvēlies Mogo.lv piedāvājumus un nepārmaksā. Aizdevumi ir daudz un dažādi, lai kuru no kredītu veidiem Tu izvēlētos – būtiski ir pārdomāt gan naudas nepieciešamību, gan savas atmaksas iespējas. Kredīts pret auto ķīlu – lieliska iespēja aizņemties gan mazākus, gan lielākus aizdevumus līdz pat 90% no Tavas mašīnas vērtības. Esi atbildīgs un prātīgs – vienmēr pirms aizņemšanās rūpīgi pārdomā gan naudas vajadzību, gan savas atmaksas iespējas. Daudzi aizņemas nepārdomāti un neatgriezeniski sabojā savu kredītvēsturi, kas negatīvi var ietekmēt turpmāko aizņemšanos. Mogo.lv piedāvājumi ir pieprasīti un populāri Latvijas iedzīvotāju vidū, tomēr ieteicams aizņemties īpaši prātīgi un tikai tik, cik nepieciešams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *