Kredīts līdz 90% no auto vērtības

Mazliet par šiem kredītiem

Kredīti pret auto ķīlu ir kredīti, kas tiek izsniegti pret auto garantiju jeb ķīlu. Labākais ir tas, ka auto paliek pie klienta līdz kredīts tiek atmaksāts. Izmantojot šāda veida kredītu, Jums būs jāpārreģistrē auto uz aizdevēja vārda, bet kredīta atmaksas termiņa beigās, auto atkal tiks reģistrēts uz Jūsu vārda.

Kā saņemt šo kredītu

Saņemt kredītu pret auto ķīlu

Piesakieties kredītam internetā, norādot summu, kuru vēlaties saņemt. Summu un atmaksas termiņu izvēlieties pats. Jāatgādina, ka summa ir atkarīga no auto vērtības. Jūs varat saņemt līdz 90% no garantējamā auto vērtības. Tas ir vienkārši: ja Jūsu auto tiks novērtēts par 300 latiem, tad Jūs varēsiet aizņemties līdz 280 latiem. Jums nav jāaizņemas maksimālā summa – izvēlieties tieši tik, cik nepieciešams.

Kad šie kredīti ir piemēroti

Kredīti pret auto ķīlu var būt piemēroti dažādos  gadījumos. Piemēram, ja Jūs zināt, ka naudu varēsiet atmaksāt bez atmaksas termiņa kavējumiem.

Statistika par kredītiem pret auto ķīlu

Tā kā Jūsu auto ir šī kredīta nodrošinājums, ka kredīts tiks atmaksāts, Jūs varat pieteikties uz summu pat līdz 90% apmērā no auto vērtības. Šo kredītu procentu likme ir saprātīga (izvērtējot Latvijas aizdevējus). Kredīti pret auto ķīlu ir īstermiņa un ilgtermiņa aizdevumi, jo aizdevēji piedāvā atmaksas termiņus no dažiem mēnešiem līdz dažiem gadiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *