Kredīts ieķīlājot auto

Ir dažas prasības, lai iegūtu kredītu ieķīlājot auto, bet process tik un tā ir vieglāks, nekā citas alternatīvas, kas pieejamas Latvijas Republikā.  Pirmais nosacījums, protams, ir tas, ka Jums ir jābūt pilnām īpašumtiesībām uz ieķīlājamo auto. Jums ir arī jābūt astoņpadsmit gadus vecam ar pārbaudāmu un pastāvīgu dzīvesvietu.

Jāatgādina, ka ieķīlājamais auto nedrīkst būt ar apgrūtinājumiem – nenomaksāts līzings, cits kredīts pret auto ķīlu un citi apgrūtinājumi, kas liegs saņemt kredītu pret auto ķīlu.

Saņemt kredītu ieķīlājot auto

Saņemt kredītu pret auto ķīlu

Aizņemieties naudu vienas dienas laikā jau tagad. Jums nav darba vietas? Tam nav nozīmes! Kredīts pret auto ķīlu ir tādas pašas finansiālas saistības, kā citi pieejamie kredīti – aizņemieties pārdomāti.

Kas ir auto īpašumtiesības

Pirmkārt, ir svarīgi saprast, kas ir auto īpašumtiesības. Vienkārši sakot, ja Jums pieder auto, auto īpašumtiesību reģistrācijas apliecība ir dokuments, kas nosaka, ka Jūs esat tā īpašnieks. Tas ietver arī citu informāciju, piemēram, īpašnieka vārdu un adresi, transportlīdzekļa marku, modeli, gadu un citu informāciju. Šo dokumentu izsniedz CSDD.

Auto prasības, lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu

Nepastāv nekādu ierobežojumu ieķīlājamai auto markai, tomēr auto, ar kuru tiks garantēta kredīta atmaksa – nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem. Kā arī tam ir jābūt aktīvai TA (transportlīdzekļa tehniskajai apskatei) un OCTA apdrošināšanai. Auto ir jābūt reģistrētam uz Tava vārda (Jums jābūt pilnām īpašumtiesībām uz ieķīlājamo auto), un tam nedrīkst būt neapmaksāts līzings vai jebkādi apgrūtinājumi.

Tas nozīmē, ka:

Kredīts ieķīlājot auto

  • Auto īpašnieks, kura auto ir vecāks par 20 gadiem – nevarēs saņemt kredītu ieķīlājot auto.
  • Auto īpašnieks, kura auto nav veikta ikgadējā TA – nevarēs saņemt kredītu pret auto ķīlu.
  • Auto īpašnieks, kura auto nav OCTA apdrošināšana – nevarēs saņemt kredītu pret auto ķīlu.
  • Auto īpašnieks, kuram nav pilnas īpašumtiesības uz auto – nevarēs saņemt kredītu pret auto ķīlu.

Ja Jūsu auto ir jaunāks par 20 gadiem, auto ir aktīva TA (transportlīdzekļa tehniskajā apskate), auto ir aktīva OCTA apdrošināšana un ieķīlājamais auto pilnībā pieder Jums, piesakieties kredītam pret auto ķīlu – Jūsu auto būs tikai garantija kredīta atmaksai, un Jūs varēsi turpināt ar to braukt.

Procenti

Nauda nav par velti. Jums būs nepieciešams atmaksāt to atpakaļ ar procentiem Jūsu izvēlētajā atmaksas termiņā. Kredīta maksa, procentu likmes un termiņš ir atkarīgs no Jūsu izvēlētā un aizdevēja. Bet, ja Jums ir plāns kredīta atmaksai, tad Jums nevajadzētu uztraukties. Tomēr, ja Jūs nespējat samaksāt aizdevējiem kredīta summu, Jūs varētu ne tikai zaudēt savu auto, bet arī procentu maksājumi turpinās pieaugt. Aizdevēji piedāvā dažādas aizdevumu programmas, kuras Jums var būt iespēja saņemt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *