Kredīti pret auto ķīlu 2018

Kredītu pret auto ķīlu iespējams noformēt dienas laikā, taču lai piešķirtu šo līzinga veidu ir vairāki nosacījumi. Tātad, ja Jums ir finansiālās problēmas, tās ērti un ātri iespējams atrisināt noformējot kredītu pret auto ķīlu.

Kredīti pret auto ķīlu 2018. gadā

Jums noteikti jābūt Latvijas pilsonim, kurš sasniedzis pilngadību, vairākas līzinga kompānijas nosaka arī potenciālā kredītņēmēja vecuma grieztus, kas katrai firmai ir atšķirīgs, taču grozās vecuma robežās no 65-70 gadiem. Jums jābūt atvērtam norēķinu kontam jebkurā Latvijas bankā. Jūsu ikmēneša ienākumiem, pēc nodokļu nomaksas, jābūt atbilstošiem kredītkompānijas prasībām. Katrai kredītkompānijai ir arī savi noteiktie aizņēmuma summas griezti, kā arī katra kredītkompānija kredītam pret auto ķīlu izveidojusi savu noteiktu procentuālo finansējumu no novērtētās auto summas.

Par saņemamajām summām 2018. gadā

Veicot pieprasījumu kredītam pret auto ķīlu, Jūsu auto novērtēs konkrētās līzinga kompānijas vērtētājs – eksperts, kuram ir vairāku gadu pieredze auto vērtēšanā, šī vērtējuma summa būs atbilstoša tā brīža auto tirgus vērtībai. No vērtējuma summas Jums iespējams saņemt 90-100% naudas kredītu.

Kreditors noteikti izvērtēs arī Jūs maksātspēju un izpētīs Jūsu kredītvēsturi. Kredīta atdošanas termiņi kreditoriem ir ļoti dažādi, pārsvarā, ja Jums iesniedzot dokumentus, visi nosacījumi izpildīti, tad šis termiņš būs no sešiem mēnešiem līdz sešiem gadiem. Ja Jums radīsies iespēja kredītu atmaksāt pirms līgumā noteiktā laika, to varēsiet izdarīt bez komisijas maksas un bezprocentu pirmsapmaksas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *