Kas var zaudēt savu auto

Ja Jūs neveicat maksājumus par kredītu pret auto ķīlu, Jūs varat zaudēt vairāk nekā tikai Jūsu automašīnu.

Ja Jūs nespējat atmaksāt savu kredītu un Jūs nespējat vai nevēlaties vienoties, Jūsu auto, iespējams, tiks atsavināts. Tā kā Jūs izmantojat auto kā kredīta ķīlu, nespēja nomaksāt kredītu būtībā nozīmē Jūsu automašīnas īpašumtiesību zaudēšanu. Tad Jūs varat gaidīt kādu, kas atbrauks pēc Jūsu nu jau bijušās automašīnas dažu dienu vai pat stundu laikā.

Visiem aizdevējiem, kas piedāvā kredītus pret auto ķīlu, vajadzētu sniegt klientiem savus noteikumus rakstiskā formā un informēt klientu par to, kas notiks ar tā auto, ja kredīts netiks laicīgi atmaksāts. Ja Jūsu auto tiek pārdots tālāk, Jūs varat joprojām būt parādā aizņēmējam, ja ieņēmumi no Jūsu auto pārdošanas pilnībā nesedz Jūsu kredītu. Jūs varētu tikt iesūdzēts tiesā un sliktākajā gadījumā pat Jūsu alga var tikt ieturēta. Zaudējot savu automašīnu Jums var kļūt grūti, ja ne neiespējami nokļūt darbā. Jūs varētu zaudēt savu darbu un galu galā nokļūt daudz sliktākā finansiālā stāvoklī nekā pirms tam. Papildus sarūgtinājumam, Jums pat nepienāksies mazākā naudas summa, ja Jūsu auto tiks pārdots par lielāku summu nekā kredīta summa.

Ja Jūs kādreiz nokļūstat naudas krīzē, zinot iespējamās kredīta saistību nepildīšanas sekas, Jūs varēsiet pieņemt apzinātāku lēmumu par to, vai kāds no šiem kredītiem ir piemērots tieši Jums. Izvēle, ko Jūs veicat, var ietekmēt daudz vairāk nekā Jūsu finanses.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *