Kas ir Vitacredit

Kas ir Vitacredit?

Vitacredit ir salīdzinoši jauns un progresīvs aizdevējs, kura pakalpojumu klāstā ietilpst ātro kredītu, līzingu, dažāda veida hipotekāro kredītu noformēšana. Pavisam nesen Vitacredit piedāvā arī lombarda pakalpojumus.

Noformējot Vitacredit patēriņa kredītu, jau pirmajā aizņemšanās reizē jums ir iespējams bez ķīlas saņemt naudas summu līdz 150 EUR ar aizdevuma termiņu līdz 30 dienām, taču ja aizņematies atkārtoti, jūs arat noformēt aizdevumu līdz pat 300 EUR apmērā.

Vitacredit lombarda pakalpojumi ļauj jums aizņemties naudas summu līdz pat 3000 EUR, taču šī aizdevuma gadījumā jums būs nepieciešama ķīla, kas ir līdzvērtīga summai, kuru vēlaties aizņemties. Vitacredit lombarda pakalpojumu paredz arī dažādu preču uzpirkšanas iespējas.

Vitacredit auto līzinga noteikumi, ļauj iegādāties gan jaunu, gan lietotu automašīnu, finansējot līdz 90% no auto tirgus vērtības. Auto iegādei jūs varat saņemt aizdevumu līdz 20 000 EUR apmērām ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem. Vitacredit piedāvājumā ietilpst arī aizdevums pret auto ķīlu.

Vitacredit piedāvājumā ir bagātīgs hipotekāro kredītu klāsts. Pie šī aizdevēja ir iespējams noformēt kredītu:

  • Pret nekustamā īpašuma ķīlu
  • Mājokļa uzlabošanai
  • Nekustamā īpašuma iegādei
  • Būvniecības darbu pabeigšanai
  • Nekustamā īpašuma pārdošanas laikā

Vitacredit kredītu saņemšanas noteikumi ir līdzīgi, kā citiem aizdevējiem un ar tiem iespējams iepazīties uzņēmuma mājas lapā.

Lasi par VitaCredit kredītu pret auto ķīlu šeit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *