Kas ir L24 auto kredīts

L24 auto kredīts piedāvā aizņemties naudu, kā nodrošinājumu jeb ķīlu norādot jums piederošu, jebkuras markas, automobili. Zīmols L24 daudziem labāk pazīstams, kā Lombards24.lv, kura filiāles izvietotas pa visu Latvijas teritoriju. Jāpiebilst, ka Lombards24 filiāles ir mainījušas zīmolu uz Banknote. 

Aizdevumu iespējams saņemt gan fiziskām, gan juridiskām personām, kurām pieder automobilis vai kāds cits CSDD reģistrēts transporta līdzeklis, piemēram, motocikls vai traktors.

Aizdevuma noformēšanas un saņemšanas process ir pavisam vienkāršs.

Izvēloties saņemt L24 auto kredītu, jums jāņem vērā, ka aizdevuma summa ko varēsiet saņem ir līdz pat 90% no jūsu auto tirgus vērtības un aizdevuma atmaksas termiņš ir robežās no 3 līdz 62 mēnešiem jeb 5 gadiem. Ja naudas summa kas jums ir nepieciešam ir mazāka par 90% procentiem no

L24 auto kredītu varēsiet saņemt arī tad, ja jums šobrīd ir citi kredīti, taču noteikti tiks ņemts vēra tas, vai jūsu ienākumi ir pietiekoši lieli, lai bez problēmām segtu visus ikmēneša maksājumus. Izvērtējot jūsu kredīta pieteikumu, noteikti tiks ņemta vērā arī jūsu kredītvēsture, lai gan katrs pieteikums tiek vērtēts individuāli, negatīva kredītvēsture var ierobežot jūsu iespējas saņemt aizdevumu.

Diemžēl kredītu nevarēsiet saņemt gadījumā, ja auto, kuru norādāt kā ķīlu ir iegādāts līzinga un tas vēl nav pilnībā atmaksāts, lai gan pastāv arī izņēmuma gadījumi, ja atlikuši vien daži līzinga maksājumi.

Pirms L24 auto kredīta pieteikšanas, noteikti aprēķiniet kāda aizdevuma summa jums ir nepieciešama, jo aizņemoties lielāku naudas summu nekā jums nepieciešams jūs riskējat nonākt lielākās finansiālās grūtības un radīt sev lielu finansiālu slogu nākotnē. Ja naudas summa, kuru vēlaties aizņemties ir neliela un nesasniedz pat 50% no jūsu auto vērtības, ieteicams būtu izvēlēties citu aizdevuma veidu.

Noslēdzot līgumu atcerieties, ka aizņemoties kredītu pret auto ķīlu, jums būs jāsedz papildus izdevumi, kas rodas pārrakstot transporta līdzekli CSDD, līdz ar to kredīta saņemšanai būs nepieciešami nelieli jūsu personīgie līdzekļi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *