Kas ir kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu ir viegli pieejams kredīts, kuru var saņemt auto īpašnieki. Latvijā šis kredīta veids ir populārs, jo aizdevējs ieķīlāto auto nepatur, bet atļauj ar to pārvietoties aizņēmējam. Naudu bankas kontā Jūs saņemsiet vienas dienas laikā, turklāt summa ir atkarīga no ieķīlātā auto vērtības. Tas ir ātri, ērti un viegli – pieteikumu iesniedziet tepat internetā, lai saņemtu atbildi jau pēc 30 minūtēm.

Saņemt kredītu pret auto ķīlu

Saņemt kredītu

Piesakieties kredītam pret auto ķīlu, norādot summu, kuru vēlies saņemt. Pirms pieteikuma iesniegšanas kredītam pret auto ķīlu, izvērtējiet savu iespēju to atmaksāt.

Pret kāda auto ķīlu var saņemt kredītu

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, netiek izvirzīti neskaitāmi ierobežojumi, bet auto ar kuru tiek grantēta kredīta atmaksa:

  • jābūt pilnībā Jūsu īpašumā
  • nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem
  • nepieciešama aktīva TA
  • nepieciešama OCTA apdrošināšana

Tādas lietas, kā auto aprīkojums, nobraukums, krāsa, virsbūves tips, motora tilpums, marka un cits – neliegs Jums saņemt kredītu pret auto ķīlu.

Šo ātro finansiālo palīdzību ir vieglāk iegūt, nekā citus kredīta veidus. Ja Jūs veicat maksājumus laikā, Jūs atmaksāsiet summu, ko esat parādā un varēsiet paturēt savu auto.

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu

  • Latvijas Republikas iedzīvotājs
  • Vecumā no 18 gadiem
  • Pilntiesīgs auto īpašnieks

Lai noformētu kredītu pret auto ķīlu, Jums ir nepieciešama derīga Latvijas Republikas pase vai eID karte. Par dokumenta noformēšanu ir jāmaksā tikai 1 santīms. Papildus tam Jums jārēķinās arī ar CSDD noteikto nodevu, kas šobrīd ir Ls 21. Tas nozīmē, ka kopējās izmaksas, lai noformētu kredītu pret auto ķīlu – Ls 21,01 (divdesmit viens lats, viens santīms).

Kāpēc izvēlēties kredītu pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu

Kredīti pret auto ķīlu bieži piedāvā līdzīgas vai labākas procentu likmes nekā citi kredīti, jo Jūs izmantojat auto kā kredīta nodrošinājumu, kas dod iespēju aizdevējam piedāvāt pievilcīgu procentu likmi. Šī veida kredīta parasti arī ietver ilgāku periodu pirms aizdevuma atmaksas sākuma. Kredīti pret auto ķīlu ļauj patērētājiem iegūt vairāk naudas īsākā laika sprīdī un ar mazākām prasībām nekā cita veida kredītiem – bez darba vietas, ar sliktu kredītvēsturi, no 18 gadiem un citām prasībām, kuras tiek noteiktas, lai varētu saņemt kredītu. Izvērtējiet visas Jūsu pieejamās kredīta iespējas un izvēlieties sev un savām prasībām atbilstošāko kredīta veidu.

Atbildīga aizņemšanās ir panākumu atslēga vienmēr, kad Jums ir nepieciešams īstermiņa vai ilgtermiņa kredīts. Gadījumā, ja Jūs kavējat maksājumus, lielākā daļa aizdevumu var tikt pagarināti, bet tas palielina atmaksājamo summu. Jums vajadzētu tikai aizņemties to, kas ir absolūti nepieciešams, lai segtu savas vajadzības un atmaksāt naudu, cik ātri vien iespējams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *