Kas ir autososcredit

Autososcredit ir viena no iespējām saņemt aizdevumu, kā nodrošinājumu, ķīlu norādot jūsu īpašumā esošu automobili.

Kredīts pret auto Latvijā ir pazīstams jau vairākus gadus. Autososcredit, līdzīgi kā citas kompānijas, piedāvā izsniegt jums aizdevumu, ļaujot paturēt jūsu auto un uz aizdevuma atmaksas laiku, noformējot jūs kā auto turētāju.

Izvēloties autososcredit, kredītu pret auto ķīlu:

  • Jūs saņemsiet aizdevumu līdz pat 70% apmērā no jūsu auto vērtības (auto izlaišanas gads, ko reģistrēsiet kā ķīlu, nedrīkst būt senāks par 1999.g.)
  • Tiesības dzēst kredītu pirms tā termiņa beigām.
  • Jums būs iespēja nokārtot kredītu arī tad, ja automašīnai, kuru vēlaties norādīt par ķīlu, vēl nav segti visi līzinga maksājumi
  • Iespēja saņemt palīdzību transporta līdzekļa pārdošanā, daļu no pārdošanas summas saņemot uzreiz, daļu pēc pārdošanas.

Līguma noformēšana neprasa ilgu laiku, un pietikties kredītam ir iespējams arī internetā. Atbildi par kredīta piešķiršanu vai atteikumu jums sniegs stundas laikā, turklāt pēc līguma parakstīšanas un visu formalitāšu nokārtošanas nauda jūsu kontā tiks ieskaitīta bez kavēšanās, tādā veidā taupot jūsu laiku un sniedzot iespēju saņemt aizdevumu vienas dienas laikā.

Autososcredit piedāvā visai zemas procentu likmes, tādā veidā padarot šo aizdevumu par vienu no izdevīgākajiem mūsdienu kredītu tirgū.

Lai gan aizdevuma nosacījumi šķiet izdevīgi, pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtējiet savas iespējas kredītu atmaksāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *