Kas ir auto lombards

Auto lombards Latvijā labāk pazīstams, kā aizdevums pret auto ķīlu. Auto lombardā, jums ir iespēja saņemt aizdevumu, kā nodrošinājumu jeb ķīlu norādot sev piederošu automobili.

Aizdevumu pret auto ķīlu piedāvā vairāki aizdevēji, un Latvijā tas kļūst arvien populārāks. Aizdevumu iespējams noformēt vien 1 līdz 2 darba dienu laikā, tā pietikšanai izmantojot internetu. Atšķirībā no ātrajiem un patēriņa kredītiem, kurus arī iespējams saņemt ātri un bez liekas piepūles, aizdevumu pret auto ķīlu varēsiet saņemt līdz pat 90% apmērā no automobiļa tirgus vērtības, turklāt par zemāku procentu maksu.

Aizdevums pret auto jeb auto lombarda pakalpojumi ir izdevīgi:

BMW, auto

  • Tiem kuri vēlas saņemt lielāku naudas summu un garāku aizdevuma atmaksas termiņu, nekā to piedāvā patēriņa kredītu izsniedzēji.
  • Ja dažādu iemeslu dēļ nav iespējams saņemt kredītu bankā. Jāpiebilst, ka vairākas kreditēšanas iestādes, piedāvājot aizdevumu pret auto, arī ņem vērā jūsu kredītvēsturi un ienākumus.
  • Ja esat nonācis īslaicīgās finansiālās grūtībās, kuras neietekmētu kredīta atmaksu priekšdienās. Tā kā šis aizdevums tiek piešķirts pret ķīlu, ir svarīgi apzināties auto zaudēšanas risku, gadījumā, ja nespēsiet kredītu atmaksāt.

Lielākā daļa kredītu izsniedzēju nepaturēs jūsu auto un aizdevuma atmaksas laikā ļaus jums to izmantot tieši tāpat, kā to darījāt līdz šim.

Pieteikties aizdevumam ir iespējams aizdevēju mājas lapās, kā arī dodoties uz to klientu apkalpošanas centriem. Pirms kredīta pieteikuma formas aizpildīšanas, būtu svarīgi salīdzināt vairāku aizdevēju piedāvājumus, jo lai gan pamatpiedāvājums visiem šķiet vienāds, nianses mēdz atšķirties un norādīt uz to, vai piedāvājums patiešām jums ir izdevīgs.

Normējot aizdevumu jums jārēķinās ar papildus izmaksām, kuras varētu nākties segt no jūsu personīgajiem līdzekļiem, piemēram, maksa par CSDD veiktajām procedūrām, taču dažas kompānijas piedāvā šo maksu segt no saviem līdzekļiem vēlāk to, pieskaitot aizdevuma summai un ļaujot to atmaksāt kopā ar pārējo aizdevumu.

Padoms!

Pirms auto lombarda pakalpojumu izmantošanas noteikti veiciet aizdevēju piedāvājumu salīdzināšanas un vēlreiz rūpīgi izvērtējiet savas iespējas kredītu atmaksāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *