Avtokredit kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu ir laba izvēle, ja steidzami nepieciešama nauda, bet nav citu mantu, ko ieķīlāt. Tas atšķiras no, piemēram, mantu ieķīlāšanas, jo ir iespējams paturēt transportlīdzekli savā lietošanā. Izvēloties šo kredīta veidu, varat arī saņemt lielāku kredītu pret savu automašīnu nekā, piemēram, lombardā, jo eksistē firmas, kas specializējas kredīta pret auto ķīlu izsniegšanā, tādēļ piedāvājot aizdevumus ar lielāku summu. Šajā rakstā īsumā apskatīsim situācijas, kurās varat izšķirties par labu kredītam pret auto ķīlu, kā arī apspriedīsim avtokredit piedāvājumu šim kredīta veidam.

Kad ņemt kredītu pret auto ķīlu?

  • Steidzami nepieciešami lielāki naudas līdzekļi. Ja jums nepieciešama nauda, bet nezināt, kur to dabūt, tad labs risinājums varētu būt sava auto ieķīlāšana. Ja ieķīlāsit transportlīdzekli, turpinot to izmantot, tad saņemsit mazāku kredītu; ieķīlājot transportlīdzekli, bet neturpinot to izmantot, jūs saņemsi lielāku aizdevumu.
  • Vēlaties savu auto pārdot. Ja cenšaties savu auto pārdot, bet jums steidzami vajadzīga nauda, tad kredīts pret auto ķīlu ir laba izvēle. Varat to ieķīlāt, turpināt ar to braukt, un, tikko esat to pārdevis, dzēst atlikušo kredīta summu.
  • Citi kredītdevēji neizsniedz aizdevumu. Ja nepieciešams aizdevums ar samērā izdevīgiem procentiem, bet to vai nu neatļauj kredītvēsture, vai pašas bankas/citi aizdevēji nemaz nav pretimnākoši, tad auto kredīts pret ķīlu ir vieglāk saņemams, jo ar ķīlu jūs savu aizdevumu nodrošināt.

Avtokredit.lv piedāvātais kredīts pret auto ķīlu

Avtokredit.lvAvtokredit.lv ir “Evrokredit” piedāvāts aizdevums pret ieķīlātu transportlīdzekli. Ja automašīna paliek pie pakalpojumu sniedzēja, varat saņemt 80% no tās tirgus vērtības; paturot transportlīdzekli lietošanā, varat saņemt 50% no tās vērtības kredītā. Interesanti, ka kredītu varat atmaksāt arī, piemēram, atmaksājot tikai procentus, bet pilno kredīta summu paša termiņa beigās. Kredītu varat noformēt mazāk nekā 2 stundu laikā, turklāt to varat ļoti ērti pieteikt internetā. Avtokredit.lv piedāvā noformēt aizdevumu termiņā līdz pat 5 gadiem. Mājaslapā gan vajadzētu vairāk pieejamās informācijas, taču sazināties ar firmas pārstāvjiem varat arī internetā.

Aizņemieties atbildīgi

Vienmēr izlasiet līguma noteikumus, jo var gadīties, ka automašīna nav vienīgais, ko varat zaudēt, pat ja aizņematies ar ķīlu. Aizdevums ar ķīlu tiek pamatoti uzskatīts par drošāku aizdevumu, nekā nenodrošināts aizdevums, taču tas nenozīmē, ka varat atļauties zaudēt modrību – var gadīties, ka neveiksmīgi paņemta kredīta pret ķīlu gadījumā jums jāatmaksā starpība starp auto tirgus vērtību un kredīta summu kopā ar procentiem. Tāpat atcerieties, ka šis ir aizdevums – jūs savu auto ar šo kredīta veidu nebūsit pārdevis, bet tikai ieķīlājis. Kredītmaksājumi jāveic laikus; to summa nedrīkst pārsniegt 30% no jūsu ikmēneša ienākumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *