AutoSosCredit kredīts pret auto ķīlu

AutoSosCredit kredīts pret auto ķīluJa steidzami nepieciešama nauda, bet banku izsniegtie kredīti neapmierina vai nu ar nosacījumiem, vai ar formalitāšu kārtošanu, tad kredīts pret auto ķīlu ir labs veids, kā saņemt kredītu, to nodrošinot ar savu automašīnu. Atkarībā no tā, kādu līgumu noslēdzat, varat turpināt lietot automašīnu arī pēc ieķīlāšanas. Šis kredīta veids nav tik izdevīgs, kā bankā noslēgtais, tomēr pieejams lielākām tautas masām, kā arī, protams, ir daudz ērtāks. Šajā rakstā apskatīsim gadījumus, kad varat izšķirties par labu kredītam pret auto ķīlu, kā arī tuvāk iztirzāsim AutoSosCredit piedāvāto kredītu.

Aizņemties kredītu no AutoSosCredit

Saņemt kredītu pret auto ķīlu

Autososcredit ir nebanku kredītdevējs ar Finanšu un tirgus kapitāla komisijas (FKTK) licenci. Tas izsniedz patēriņa kredītu, kā arī kredītu pret auto ķīlu. Autososcredit piedāvā dažādus risinājumus, un, kā apgalvo paša kredītdevēja mājaslapa, ar Autososcredit var rēķināties arī gadījumā, ja jums ir slikta kredītvēsture. Šis raksts gan tiks veltīts tieši uzņēmuma piedāvātajam auto kredītam.

Autososcredit auto kredīts

Uzņēmums piedāvā trīs auto kredīta veidus, kas savā starpā manāmi atšķiras:

  • Auto pārreģistrēšana – Auto tiek pārreģistrēts uz kredītdevēja vārda, taču paliek jūsu lietošanā. Ja tas tiek pārreģistrēts, nepieciešama OCTA polise. Izdevīgi, ja vēlaties apdrošināties pret ķibelēm, kas var gadīties ar jūsu auto kreditēšanas laikā. Izdevumi: CSDD nodeva un KASKO, ja auto vērtība ir liela.
  • Auto komercķīla – Automašīna tiek reģistrēta kā komercķīla. Izdevīgi, ja nevēlaties apdrošināšanu; atkrīt arī CSDD nodevas maksa, taču kopējās izmaksas var krasi nesamazināties, jo notariālie izdevumi ir ap 100 eiro. Auto paliek jūsu lietošanā.
  • Auto noņemšana no uzskaites – Auto tiek noņemts no uzskaites tālākai pārdošanai, un tiek glabāts Autososcredit maksas stāvvietā. Tas nepaliek jūsu lietošanā. Izdevīgi, ja jums ir vairākas automašīnas, no kurām vienu varat atļauties ieķīlāt. Kad kredītsaistības beidzas, auto atkal pārnāk jūsu īpašumā.

Kā redzams, katrs no gadījumiem ir izdevīgs kādā īpašā situācijā. Tiem, kas vēlas darboties drošāk – t.i., nodrošināties pret auto zudumu, kad tam vēl ir aktīvas kredītsaistības – noderēs auto pārreģistrēšana. Tiem, kam svarīgi ir saņemt nedaudz vairāk naudas, derēs automašīnu reģistrēt kā komercķīlu. Ja auto nav obligāti palikt jūsu lietošanā, varat to noņemt no uzskaites un nodot Autososcredit. Tāpat kredītu varat saņemt, arī ja jūsu auto vēl ir līzingā. Šajā gadījumā tiek noslēgts atgriezeniskais līzings par labu Autososcredit.

Vislielākais ieguvums no auto kredīta ir tas, ka tā var dabūt prāvāku naudassummu, pat ja kredītvēsture nav no tām labākajām. Tāpat izdevīgi ir arī maināmie grafiki – varat izvēlēties tādu kredīta darbības ilgumu un ikmēneša maksājumu, lai tā atmaksa nesagādā pārlieku lielas grūtības.

Kad ņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredīts pret auto ķīlu, iespējams, noderēs šādos gadījumos:

  • Steidzami nepieciešama nauda. Kredītu pret auto ķīlu iespējams noslēgt ļoti ātri, tāpēc tas ir labs risinājums gadījumos, kad steidzami nepieciešama nauda. Īstermiņa aizdevumi ar mazākām summām ir labāki pie ātro kredītu sniedzējiem, taču ieķīlājot automašīnu varat saņemt vairāk naudas. Turklāt, ja automašīna jums svarīga, piemēram, darba pienākumu pildīšanai, tad kredīts pret auto ķīlu ir ļoti izdevīgs, jo automašīnu paturēsit lietošanā.
  • Vēlaties pārdot savu automašīnu, bet nauda vajadzīga steidzami. Arī tad, ja vēlaties pārdot savu automašīnu, šis kredīta veids ir ļoti labs, jo varat automašīnu ieķīlāt, saņemt naudu tagad, un, pārdodot automašīnu, nosegt kredīta atlikumu. AutoSosCredit.lv piedāvā arī risinājumus automašīnas pārdošanai (saņemiet avansu un pārdodiet auto, izmantojot šo firmu kā starpnieku), kā arī vecas automašīnas apmaiņai pret jaunu.
  • Aizdevumu nevarat saņemt pie citiem kredītdevējiem. Ieķīlātais transportlīdzeklis nodrošina aizdevumu, tāpēc nav vajadzīgi ne galvotāji, ne garantēti ienākumi, ne kādas citas garantijas. Šis kredīta veids ļauj jums saņemt naudu, neraizējoties par savu iepriekšējo kredītvēsturi vai problēmām, piemēram, gadījumos, kad jūsu alga ir lielāka, nekā to uzrāda darbadevējs.
AutoSosCredit piedāvātais kredīts pret auto ķīlu

AutoSosCredit piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas paredzēts cilvēkiem, kas vēlas ieķīlāt savu automašīnu. No piedāvātajiem pakalpojumiem jāmin:

Automašīnas pārdošana – šī firma var palīdzēt jums pārdot automašīnu. Šajā gadījumā varat saņemt arī avansu par automašīnas uzticēšanu šai firmai.

Piedāvātais kredīts ir gan ļoti izdevīgs (summa līdz 60-70% no automašīnas tirgus vērtības; aizdevuma termiņš atkarībā no jūsu iespējām veikt mēneša maksājumus; zemi procenti), gan ļoti ātri saņemams.

Iespēja noformēt atgriezenisko līzingu – ja vēl neesat nomaksājis visus līzinga maksājumus par automašīnu, to ieķīlāt varat tāpat.

AutoSosCredit aizdevumu iespējams noformēt aptuveni stundas laikā, turklāt to var arī ļoti ērti pieteikt internetā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *