Auto kredīts pret ķīlu

Ja Jums pieder auto, Jums ir iespēja iegūt auto kredītu pret ķīlu. Savā ziņā, tie ir pretēji auto kredītiem. Kad Jūs izmantojat auto kredītu, Jūs sakāt – es gribu šo auto un es Jums samaksāšu ikmēneša maksājumus, lai izmantotu to, kamēr es veicu nomaksu. Bet ar auto kredītu pret ķīlu, Jūs piedāvājat auto, kas Jums jau pieder un sakāt – man ir auto, bet ir nepieciešama nauda. Ja Jūs ļausiet man aizņemties naudu, es apsolu atdot savu auto, ja nesamaksāšu kredītu.

Ja Jūs meklējat kredītu auto iegādei, tad dodieties uz šejieni. Ja Jūs meklējiet veidu, kā viegli un ērti aizņemties kredītu pret ķīlu, piesakieties auto kredītam pret ķīlu zemāk:

Pieteikties auto kredītam pret ķīlu

Saņemt kredītu pret auto ķīlu

Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos un izvērtēt iespējas auto kredītu atgriezt.

Svarīgākais, lai saņemtu auto kredītu pret ķīlu

Auto, ar kuru garantēsi kredīta atmaksu, nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem. Kā arī tam ir jābūt aktīvai TA (transportlīdzekļa tehniskajai apskatei) un OCTA apdrošināšanai. Auto ir jābūt reģistrētam uz Jūsu vārda, un tam nedrīkst būt neapmaksāts līzings. Kredītam virs 3500 latiem uz kredīta atmaksas laiku ir jābūt arī KASKO apdrošināšanai.

Lai noformētu kredītu pret auto ķīlu, Jums ir nepieciešama Latvijas Republikas pase vai eID karte. Auto kredītu pret ķīlu var saņemt sākot no 18 gadiem.

Jums jārēķinās ar izmaksām:

  • Dokumentu noformēšana Ls 0.01 (viens santīms);
  • CSDD noteiktā nodeva Ls 21 (EUR 29.88).

Vai Jums ir pilnas īpašumtiesības uz savu auto? Tā kā kredīti tiek piešķirti ar Jūsu auto kā ķīlu, ir svarīgi, lai auto būtu pilnībā Jūsu īpašums! Tas nozīmē, ka nevienam citam nav jebkāda veida tiesību uz Jūsu auto. Jūs vairs nevarat būt parādā naudu ne bankai, nedz jebkādām trešajām personai ir kādas pretenzijas uz auto, u.c. Tas ir svarīgi, jo neviena no šīm citām iestādēm vai personām nepiekritīs kredītam. Tie ir daļēji auto īpašnieki un viņiem ir tiesības pārliecināties, lai tas netiek viņiem atņemts. Parasti ir grūti aizņemties naudu šādā veidā, ja kādam citam ir tiesības uz Jūsu auto, kas nozīmē, ka tiem ir tiesības atņemt to pirmajiem, ja Jūs neveiksiet maksājumus.

Ja Jums nav pilnu auto īpašumtiesību, vai Jūs tik un tā varat iegūt kredītu? Ja auto ir vērts vairāk, nekā Jūs esat parādā bankai vai līzinga kompānijai, iegūt kredītu joprojām ir iespējams. Šajā gadījumā aizdevējs daļēji pretendēs uz Jūsu auto īpašumtiesībām. Gadījumā, ja Jūs nespēsiet samaksāt kredītu, viņi pārdos Jūsu auto un naudu atmaksās bankai vai līzinga kompānijai, kas deva Jums jūsu auto kredītu.

Kredīts ieķīlājot auto

Tas ir vienkārši – doties internetā un saņemiet auto kredītu pret ķīlu, kas ļaus aizņēmējam saņemt naudu vienas dienas laika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *