Auto kredīts pret auto ķīlu

Ja Jums pieder savs auto un tam nav nekādu parādsaistību, Jums ir tiesības saņemt kredītu pret auto ķīlu. Ja Jums ir nepieciešama ātra nauda finanšu krīzes laikā un Jūs nevēlaties saņemt cita veida kredītu vai aizņemties naudu no draugiem vai ģimenes, kredīti pret auto ķīlu var būt Jūsu vienīgā alternatīva.

Lielākajai daļai kredītu pret auto ķīlu ir ļoti saprātīgas procentu likmes.

Apskatīt auto kredīta piedāvājumus

Kredīts pret auto ķīlu

Galvenais, lai iegūtu labāko piedāvājumu ar vismazāko risku, ir izpētīt dažādus piedāvājumus. Nesasteidziet lietas un nepiesakieties pirmajam kredītam, ko pamanāt. Pat ja Jums ir nepieciešama nauda ārkārtas situācijā, Jums vēl ir pietiekami daudz laika, lai uzzinātu dažus vienkāršus faktus. Salīdziniet dažādu uzņēmumu procentu likmes un maksas un izvēlēties aizdevēju, kas piedāvā zemākās cenas.

Kāpēc auto kredīts pret ķīlu

  • Atbilde par kredīta pieteikumu pus stundas laikā
  • Līguma noformēšana 1 stundas laikā
  • Naudas saņemšana pat tajā pašā dienā
  • Naudas atmaksa pēc izvēles (1 līdz 6 mēn.)
  • Maksimālā summa līdz pat 90% no auto vērtības
  • Līguma noslēgšana arī internetā
  • Atbildes uz klientu jautājumiem gan darba dienās, gan brīvdienās
  • Apkalpo tikai aizdevēju apmācīti savas jomas profesionāļi

Cik daudz aizņemties no auto kredīta aizdevējiem

Kā aizņēmējam, Jums ir jāizmanto tik liela kredīta summa, cik tas nepieciešams un ne vairāk. Jums nekad nevajadzētu izmantot kredītu pret auto ķīlu, ja Jūs neesat pārliecināti, ka varēsiet pilnībā atmaksāt kredītu termiņa beigās.

Lielākais risks, kam tiek pakļauti auto kredīta aizņēmēji

Ja Jums nav pietiekami daudz naudas, lai samaksātu kredītu un visas papildu maksas pēdējā atmaksas periodā, Jūs iespējams, galu galā nenomaksāsiet savu kredītu. Ja Jūs neveicat maksājumus, aizdevējs var atsavināt Jūsu auto. Automašīnas zaudēšana ir lielākais risks, kam tiek pakļauti šo kredītu aizņēmēji.

Jums ir nepieciešams uzzināt tieši kāda ir aizdevēju rīcība, ja Jūs kavējat maksājumu vai nepildāt kredīta saistības. Saskaņā ar Mērfija likumu Jums vienmēr ir jāsagatavojas tam sliktākajam – “Viss, kas var noiet greizi, arī noies greizi”.

GPL un citi maksājumi

Kā patērētājs Jūs varat pieprasīt pilnīgu atklātību par visiem maksājumiem un gada procentu likmi (GPL). Tas attiecas arī uz noteikumiem par Jūsu automašīnas atsavināšanu saistību nepildīšanas gadījumā. Pārliecinieties, ka Jūs saprotat visus kredīta nosacījumus un saņemiet tos rakstiski, pirms Jūs parakstāt kredīta līgumu.

Jo vairāk Jūs pētāt dažādus piedāvājumus, jo vieglāk Jums būs pieņemt apzinātu lēmumu par to, kāds kredīts pret auto ķīlu būs piemērots tieši Jums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *