Ātrais kredīts pret auto ķīlas kredītu

Laiku pa laikam visi pieredz dažas neveiksmes. Vai tas ir negaidīts rēķins, auto remonts vai tikai papildus nauda brīvdienām, iegūt īstermiņa kredītu var būt grūti, īpaši cilvēkiem, kuriem ir bijušas kredīta problēmas pagātnē. Ņemot vērā mūsu ekonomikas stāvokli un augsto bezdarba līmeni, aizdevēji ir palielinājuši savus kvalifikācijas standartus, atstājot vairāk un vairāk cilvēku nelaimē, meklējot kredītu.

Kāda veida kredīts ir labākais Jums?

Tas nav viegls jautājums. Lūk, kredītu pret auto ķīlu un ātro kredītu īpašību un priekšrocību īss salīdzinājums.

Ienākumu prasības: Vairumā gadījumu, aizņēmējiem, kas pretendē uz ātro kredītu, var būt nepieciešams pierādīt savus ienākumus. Lielākā daļa kredītņēmēju parasti tiek apstiprināti, ja viņi var pierādīt, ka to ikmēneša ienākumi ir vismaz Ls 300. Protams, jo lielāki ir Jūsu ienākumi, jo lielāku summu Jums ir iespēja aizņemties. Aizņēmēji parasti var pārbaudīt Jūsu ienākumus.

Vispārīgi runājot, uz kredītiem pret auto ķīlu ir vieglāk pretendēt nekā uz ​​ātrajiem kredītiem, jo tie tiek nodrošināti ar Jūsu auto vērtību. Nav nepieciešami ienākumi, lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu. Jums jāsaprot, ka kredītu vajadzēs atdot saskaņā ar atmaksas grafiku. Ja Jums nav ienākumu, kredīts pret auto ķīlu var radīt tikai lielākas problēmas. Izvērtējiet, vai varēsiet izpildīt ikmēneša maksājumus bez ienākumiem.

Procentu likmes un atmaksas noteikumi: atmaksas termiņi ātrajiem kredītiem un kredītiem pret auto ķīlu var būtiski atšķirties. Vairumā gadījumu, ātrie kredīti ir paredzēti, lai palīdzētu aizņēmējiem aizpildīt naudas līdzekļu plaisu uz dažām dienām vai nedēļām. Tas nozīmē, ka ātrie kredīti parasti tiek piešķirti uz laiku, kas nepārsniedz trīsdesmit dienas. Daži aizdevēji ļaus pagarināt kredītu, dodot iespēju samaksāt kredīta pagarināšanas maksu (papildus izmaksas). Kredīti pret auto ķīlu atšķiras daudzos veidos. Pirmkārt un galvenokārt, tā kā kredīts ir nodrošināts ar Jūsu auto, procenti un maksas var būt ievērojami zemākas nekā ātrajiem kredītiem. Kredīta ilgums var būt no aptuveni viena mēneša līdz vairākiem gadiem, padarot ikmēneša maksājums vairāk pieejamus aizņēmējam. Jāpiebilst, ka gan ātrajiem kredītiem, gan kredītiem pret auto ķīlu ir iespējama pirmstermiņa naudas atmaksa bez soda procentiem. Atcerieties, tā kā Jūs ieķīlājat savu auto kā nodrošinājumu, ja Jūs nespējat izpildīt savas maksājumu saistības, aizdevējs var atsavināt Jūsu transportlīdzekli, pārdot to un izmantot ieņēmumus, lai atgūtu kredīta līdzekļus.

Katrā kredīta veidā pastāv riski un tāpat kā jebkurā citā nozarē, daži uzņēmumi var būt īpaši neizdevīgi. Tātad atrodiet aizdevēju, ar kura piedāvājumu Jūs esat apmierināts un noteikti pārliecinieties, ka spēsiet pildīt savas kredītu saistības.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *