Atklāti par aizdevumu pret auto nodrošinājumu

Apsverot, vai aizdevums pret auto ķīlu ir īstā izvēle, ir svarīgi vai Jūs tam kvalificējaties. Lai gan aizdevēji piemēro daudz un dažādus kvalifikācijas kritērijus, īpaši svarīgi ir:

• Jūsu automašīnai ir jābūt pilnā Jūsu īpašumā. Citiem vārdiem sakot, Jūs nevarat būt parādā citai finanšu kompānijai naudu par savu transportlīdzekli.

• Jūsu auto nepieciešama TA (tehniskā apskate).

• Jums ir jābūt vadītāja apliecībai.

• Jūsu auto nepieciešama OCTA apdrošināšana

Kā Jūs redzat, ir diezgan viegli kvalificēties, ja Jums pieder savs auto. Daudziem cilvēkiem ļoti patīk šis aizdevumu veids. Tas ir viegli saprotams un tas sniedz iespēju ātri piekļūt naudai. Daudzi cilvēki agrāk neuzskatīja savu automašīnu kā līdzekli, lai piekļūtu aizdevumam. Ir dīvaini, ka šis produkts neieguva tādu popularitāti agrāk.

Šī veida aizdevumi nenāk bez ievērojama riska. Lielākais risks, protams, ir, ja Jūs nespējat atmaksāt aizdevumu. Šajā gadījumā pastāv risks, ka aizdevējs atsavinās Jūsu transportlīdzekli. Acīmredzot tas nav tas, ko aizdevējs vai aizņēmējs vēlas. Ir svarīgi, ka Jūs neaizņematies vairāk, nekā Jūs varat atļauties. Procentu likmes ir lielas. Dažiem cilvēkiem, labāks variants ir pārdot savu pašreizējo automašīnu un nopirkt citu, lētāku transportlīdzekli. Lai gan tas ir laikietilpīgs process, tas varētu būt labākais rezultāts, ja Jūsu ienākumu situācija nav stabila.

Ja Jūs kavējat maksājumus vai kavēsiet, sazinieties ar aizdevēju! Aizdevējiem, tāpat kā mums visiem, nepatīk pārsteigumi, ja pārsteigumi ietver sliktas ziņas. Kļūda, ko daudzi cilvēki pieļauj, ir tas, ka viņi cenšas izvairīties no neērtām situācijām. Auto aizdevējam tomēr tas rada satraucošus apstākļus. Ja aizdevējs manīs, ka Jūs neveicat maksājumus laikā, un varbūt cenšaties atstāt pilsētu vai “izvairīties” no tiem, tas ir liels risks aizdevējam, un, ja Jūs neatbildat, aizdevējs var izlemt ātrāk atsavināt Jūsu transportlīdzekli nekā tad, ja Jūs sazinātos ar viņiem. Vairums aizdevēju nevēlas atsavināt Jūsu transportlīdzekli. Izskaidrojiet savu situāciju un izveidojiet maksājumu plānu. Tomēr aizdevējam nepieciešams saprātīgs plāns. Vairumā gadījumu, Jūsu transportlīdzekļa vērtība ir lielāka nekā aizdevuma summa. Izmantojiet to Jūsu labā un aizņemieties naudu no draugiem vai ģimenes, piemēram, lai atmaksātu aizdevumu. Jūs nevēlaties zaudēt savu Ls 5000 transportlīdzekli Ls 2000 aizdevuma dēļ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *