Aizdevums pret auto ķīlu

Jūsu auto būs tikai ķīla, un Jūs varēsiet turpināt ar to braukt. Aizdevums pret auto ķīlu sniedz iespēju aizņemties kredītu auto īpašniekiem, kuriem nepieciešams viegli pieejams kredīts. Ja Jums pieder auto, aizpildiet pieteikumu un saņemiet naudu vienas dienas laikā.

Aizņemties aizdevumu pret auto ķīlu

Aizņemties aizdevumu pret auto ķīlu

Piesakieties aizdevumam dažu minūšu laikā, ērtākajā veidā – internetā, saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm, parakstiet līgumu elektroniski vai klātienē, reģistrējiet auto kā nodrošinājumu aizdevuma saņemšanai un saņemiet naudu savā bankas kontā.

Kāpēc pieteikties aizdevumam pret auto ķīlu (3 iemesli)

Saņemt var vienas dienas laikā – Izpildiet tikai dažus soļus un saņemsiet līdz 90% no auto vērtības jau tajā pašā dienā.

Nav apgrūtinošu prasību – Tiek izsniegts bez darba vietas, bez kredītvēstures pārbaudes, no 18 gadiem un citām prasībām.

Auto paliek pie īpašnieka – Auto ir tikai garantija kredīta atmaksai un klienti var tupināt lietot auto pēc saviem ieskatiem.

Saņemt naudu

Galvenā priekšrocība ir tas, ka šo aizdevumu procentu likmes ir zemas un elastīgas, salīdzinot ar cita veida aizdevumiem. Tas ir saistīts ar to pievienoto drošību. Pieteikšanās process ir ļoti vienkāršs. Jums tikai nepieciešams interneta pieslēgums, vai nu caur tālruni vai datoru. Vienkārši aizpildiet pieteikuma formu, kas pieejama internetā, un pēc tās iesniegšanas uzgaidiet, lai saņemtu atbildi. Aizdevuma apstiprināšanas prasības arī ir vienkāršas. Jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, un Jūsu auto nevar būt vecāks par 20 gadiem.  Cita vienīgā prasība apstiprināšanai ir tas, ka Jums ir jābūt pilnām īpašumtiesībām uz Jūsu auto, lai Jūs to varētu izmantot kā nodrošinājumu. Ja Jūsu auto ir pilnībā Jūsu īpašums, Jūs to varat ieķīlāt, lai iegūtu aizdevumu pret auto ķīlu.

Kas var saņemt aizdevumu pret auto ķīlu

Šis aizdevumus izslēdz tādas lietas, kā kredītvēstures pārbaudi, maksātspējas izvērtēšanu, darba vietas pārbaudi un līdzīgas prasības, ko izvirza bankas un privātie aizdevēji. Aizdevums pret auto ķīlu vērtē Jūsu auto pret kuru vēlaties saņemt kredītu.

Lai saņemtu aizdevumu pret auto ķīlu:
  • Auto ir jābūt reģistrētam uz Jūsu vārda
  • Auto nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem;
  • Auto nepieciešama derīga TA;
  • Auto nepieciešama derīga OCTA apdrošināšana;
  • Auto nedrīkst būt apgrūtinājumi (neapmaksāts līzings).

Aizdevums pret auto ķīlu

Kad Jūs iegūstat naudu, tērējiet to apdomīgi. Vissvarīgākais – dariet visu, lai spētu atmaksāt parādu laicīgi. Jums ir jācenšas veikt maksājumus katru mēnesi un tos nekavēt. Neskatoties uz nosaukumu, aizdevums pret auto ķīlu var palīdzēt Jums tikt ārā no Jūsu finanšu nepatikšanām. Mogo ir cienījams uzņēmums, uz kuru Jūs varat paļauties. Atcerieties, ka aizdevuma laikā Jūsu auto īpašumtiesības piederēs aizdevējam. Bet no otras puses aizdevējs Jums piešķirs aizdevumu nepārbaudot Jūsu kredītvēsturi, neprasot darba vietu vai regulārus ienākumus un cita apgrūtinošas prasības.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *