Monthly Archives: September 2015

Vai ieķīlāt auto pie VitaCredit?

VitaCredit ir licencēts nebankukredītdevējs, kas cita starpā piedāvā arī kredītu pret auto ķīlu. VitaCredit ir izdevīgs risinājums arī tad, ja vēlaties iegādāties auto līzingā. Noformējot kredītu pret auto ķīlu, auto paliek jūsu lietošanā, kamēr VitaCredit ir īpašnieks. Kredītu noformēt ļoti viegli, un varat saņemt līdz pat 100% no auto vērtības.

1. Formulas pilots par dzīvi un sportu

Ļoti reti gadās kas tāds, kas ļauj tev pilnībā aizmirsties. Aizpeldēt no ikdienas ar savām domām un izbaudīt mirkli, nedomājot ne par to ko tobrīd dari, ne arī par pagātni vai nākotni, tikai izjust un izgaršot konkrēto brīdi. Tieši tā ir sajūta, kas pārņem Sebastianu Fetelu, kad viņš vada automašīnu. Bet ārpus auto ir grūti atrast ko tādu, kas spētu radīt līdzīgu brīvības sajūtu. Sebastians domā, ka jo vairāk cilvēks spēj dzīvot konkrētajam mirklim, jo vairāk viņš aizmirst visu pārējo apkārtni. Vēl Sebastians domā, ka vienas no spēcīgākajām sajūtām ir tās, kuras veido kopīgi pavadītie brīži ar sev tuvajiem cilvēkiem. Nevar noliegt, ka mūsu laiks šajā pasaulē ir ierobežots un tas jāizmanto pēc iespējas lietderīgāk.

BMW muzejs BMW Welt

BMW pasaule eksistē kopš 2007. gada un pirmos piecus gadus tā ir bijusi mājvieta tikai BMW markas automobiļiem. Pēc pirmajiem pieciem pastāvēšanas gadiem tika pieņemts lēmums izstādīt arī citus BMW kompānijā ietilpstošos brendus, kā Rolls- Royce, MINI un Husqvarna. Paralēli pamata ekspozīcijai tiek piedāvāta arī plaša dažādu pasākumu programma kā, piemēram, BMW pasaules džeza balva, Rolls-Royce tējas pauze un Mini dzīvo koncertu sērijas. BMW pasaulē visu gadu notiek milzum daudz aktivitāšu, kas ļauj izjust ne tikai automobiļu klātbūtni, bet gūt arī emocionālu pieredzi.

Drošības spilvenu, jeb Airbag tests

Lai pārliecinātos par tā saucamo Airbag, jeb auto drošības spilvenu darbības spēku, ‘’Tavs Auto’’ ir nolēmis veikt eksperimentu. Drošības gaisa spilvenu galvenā sastāvdaļa ir patrona, kas piepildīta ar ķīmiskiem reaģentiem, kuru detonējot rada gāzi, tā līdzīgi sprādziena vilnim piepilda gaisa spilvenu. Detonācija notiek mirklī, kad virsbūves deformācijas sensori nosūta signālu sistēmai, kas atbild par airbag darbību. Pēc tam paiet nieka 20 līdz 30 milisekundes, līdz gāze jau ir piepildījusi drošības spilvenus. Drošības spilvena sānos atrodas drošības vārsti, kas neļauj spilvenam kļūt pārlieku cietam, mirklī, kad tajā atdursies vadītāja vai pasažiera galva.