Monthly Archives: August 2014

Ātrs kredīts pret auto ķīlu

Ja Jūs jau esat sevi pārliecinājis, ka Jums nepieciešams ātrs kredīts pret auto ķīlu, Jums ir jābūt pārliecinātam par to, uz ko Jūs parakstāties. Lai gan tas ir lielisks veids, kā ātri iegūt līdzekļus, ja Jums ir auto, kas pilnībā ir Jūsu īpašumā, Jums joprojām ir nepieciešams izprast situāciju un sagatavot sevi iespējai zaudēt īpašumtiesības uz Jūsu auto, ja Jūs neesat spējīgs pilnībā atmaksāt kredītu. Tas ir sliktākais scenārijs.

Oskars Bārtulis vērtē jauno Audi A6

Lai gan Audi A6 vizuāli piezemēts un tā tēls nekliedz par tā dārdzību, ieskatoties šī konkrētā auto cenu lapā, pirmajā brīdī Jūs pārsteigs, lai arī tas ir aprīkots ar vienu no lētākajiem dzinējiem, šajā gadījumā ar 2,0 litru turbodīzeli un 177 zs jaudu, tas maksā nedaudz vairāk par 62000 eiro. Bāzes versijā šis auto maksā vien 41711 eiro, bet iemesls šādam sadārdzinājumam ir modernās tehnoloģijas, ar kurām šis auto ir burtiski pārsātināts.

Kredīts stundas laikā

Kādam mērķim Jums šobrīd varētu noderēt nedaudz papildus naudas? Lielākā daļa cilvēku mūsdienās secina, ka nepieciešamība BMW autopēc ātras naudas rodas daudz biežāk kā agrāk. Par laimi, kredītu bizness ir mainījies un iegūt kredītu vajadzīgajā laikā un formā ir vieglāk nekā jebkad. Pateicoties internetam, vairumā gadījumu Jūs varat iegūt nepieciešamo naudu jau stundas laikā.

BMW xDrive

BMW xDrive ir pastāvīga pilnpiedziņas sistēma, kurai spēka sadalījums starp asīm ir 60 pret 40 procentiem. Paralēli tam  xDrive mehānika strādā tandēmā ar BMW elektrisko stabilitātes sistēmu, kuras uzdevums arī šajā gadījumā ir sadalīt jaudu starp vienas ass riteņiem, piebremzējot tos, kuriem ir mazāka saķere. Tādejādi uzlabojot taisnvirziena noturību un auto vadāmību pagriezienos.