Monthly Archives: December 2013

Cik šausmīgi ir kredīti pret auto ķīlu

AutoIespējams, ka Jūs esat dzirdējuši par kredītiem pret auto ķīlu vai lasījuši par tiem internetā. Daudzi kritiķi ir rakstījuši par kredītiem pret auto ķīlu un to, cik šausmīgi tie ir. Tāpat kā jebkuram viedoklim, arī šim ir otra puse. Kredīti pret auto ķīlu ir kredīti, kuros aizņēmējs izmanto savu automašīnu kā nodrošinājumu kredītam. Kredīta termiņa laikā, aizņēmējs patur automašīnu savā īpašumā. Šiem kredītiem ir viegls pieteikšanās process. Atšķirībā no citiem kredītu veidiem, aizņēmējam ir iespēja saņemt naudu 24 stundu laikā vai ātrāk.

BigBank

Aizdevējs Bigbank ir viens no lielākajiem privātajiem aizdevējiem Latvijā, kurš piedāvā patēriņa kredītu līdz pat 7000 pret ienākumiem. Nav nekādi ierobežojumi! Jums būs pieejama tik liela kredīta summa, cik Jūs varēsiet atļauties. Jo lielāki ikmēneša ienākumi, jo lielāka aizņemamā summa būs pieejama. Ienākumi ir tikai garantija, ka patēriņa kredīts tiks atmaksāts. BigBank ir vairāki kredīta veidi, lai ikviens Latvijas aizņēmējs varētu atrast sev piemērotu un savām prasībām atbilstošu kredītu.

Ātrais kredīts pret auto ķīlas kredītu

Laiku pa laikam visi pieredz dažas neveiksmes. Vai tas ir negaidīts rēķins, auto remonts vai tikai papildus nauda brīvdienām, iegūt īstermiņa kredītu var būt grūti, īpaši cilvēkiem, kuriem ir bijušas kredīta problēmas pagātnē. Ņemot vērā mūsu ekonomikas stāvokli un augsto bezdarba līmeni, aizdevēji ir palielinājuši savus kvalifikācijas standartus, atstājot vairāk un vairāk cilvēku nelaimē, meklējot kredītu.