Monthly Archives: November 2013

Kur saņemt kredītu

Ja Jūs apsverat kredīta pret auto ķīlu aizņemšanos, Jūs varat sākt, pajautājot sev, vai tas ir pareizs lēmums. Cilvēkiem, kas meklē šāda veida kredītus, parasti ir auto. Kaut arī liela daļa informācijas internetā apgalvo, ka šāda prakse ir agresīva, var būt grūti pateikt, vai šis kredīts ir iesaistītā riska vērts.

Priekšrocības un trūkumi

Kredīts ieķīlājot autoIegūt steidzami nepieciešamo naudu ne vienmēr ir viegli. Dažiem cilvēkiem nauda vienmēr izbeidzas jau pirms izdevumiem. Pat strādājot daudzas stundas un pelnot normālu algu, Jūs ne vienmēr varat iegūt to, kas Jums nepieciešams. Vienmēr var atgadīties kas neparedzēts, kas izsitīs Jūs no sliedēm, jo mēs dzīvojam Latvijā. Ir pieejami kredīti pret auto ķīlu, ja Jums nepieciešama ātri un viegli iegūstama nauda. Zemāk Jūs atradīsiet dažas priekšrocības un trūkumus, kas saistīti ar šiem kredītiem.

Auto ķīlas kredīta galvenie plusi

AutomašīnaLielākā daļa latviešu izmanto kredītus, lai samaksātu par lieliem pirkumiem, piemēram, māju, transportlīdzekli vai atvaļinājumu. Viņi pat varētu nodrošināt kredītu izglītības maksām. Pašreizējā ekonomiskā krīze tomēr ir skārusi daudzus cilvēkus un padarījis to neiespējamu tiem, kuriem nav ideāla kredītvēsture, pretendēt uz kredītiem – pat kredītiem ar ļoti augstām procentu likmēm. Daudzi cilvēki jūtas iestrēguši, kā tad, ja viņiem nav iespēju. Daudzi nevēlas ņemt kredītu pret sava mājokļa ķīlu, jo viņi nevēlas riskēt zaudēt savu mājokli. “Ātrie kredīti” – tie tā tiek dēvēti, jo aizdevējs gaidīs kredīta atmaksu īsā laikā. Tas nozīmē, ka ātrais kredīts der tikai īstermiņa risinājumiem. Mūsdienās ir pieejams īstermiņa līdz ilgtermiņa kredīts – kredīts pret auto ķīlu.

Auto kredīts pret ķīlu

Ja Jums pieder auto, Jums ir iespēja iegūt auto kredītu pret ķīlu. Savā ziņā, tie ir pretēji auto kredītiem. Kad Jūs izmantojat auto kredītu, Jūs sakāt – es gribu šo auto un es Jums samaksāšu ikmēneša maksājumus, lai izmantotu to, kamēr es veicu nomaksu. Bet ar auto kredītu pret ķīlu, Jūs piedāvājat auto, kas Jums jau pieder un sakāt – man ir auto, bet ir nepieciešama nauda. Ja Jūs ļausiet man aizņemties naudu, es apsolu atdot savu auto, ja nesamaksāšu kredītu.