Monthly Archives: September 2013

Kredīts ieķīlājot auto

Ir dažas prasības, lai iegūtu kredītu ieķīlājot auto, bet process tik un tā ir vieglāks, nekā citas alternatīvas, kas pieejamas Latvijas Republikā.  Pirmais nosacījums, protams, ir tas, ka Jums ir jābūt pilnām īpašumtiesībām uz ieķīlājamo auto. Jums ir arī jābūt astoņpadsmit gadus vecam ar pārbaudāmu un pastāvīgu dzīvesvietu.

Kredīts no 18 gadiem

Aizņemieties naudu vienas dienas laikā un izmantojiet to pēc saviem ieskatiem. Kredīts pret auto ķīlu sniedz iespēju aizņemties kredītu no 18 gadiem bez klienta maksātspējas izvērtēšanas, jo kredīta atmaksa tiek garantēta ar klienta auto. Ieķīlātais auto būs tikai garantija, un Jūs varēsiet turpināt ar to braukt.

Kas ir kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu ir viegli pieejams kredīts, kuru var saņemt auto īpašnieki. Latvijā šis kredīta veids ir populārs, jo aizdevējs ieķīlāto auto nepatur, bet atļauj ar to pārvietoties aizņēmējam. Naudu bankas kontā Jūs saņemsiet vienas dienas laikā, turklāt summa ir atkarīga no ieķīlātā auto vērtības. Tas ir ātri, ērti un viegli – pieteikumu iesniedziet tepat internetā, lai saņemtu atbildi jau pēc 30 minūtēm.

Saņemt aizdevumu pret auto ķīlu

Lēmumu aizņemties naudu nedrīkst pieņemt bez rūpīgas izvērtēšanas. Kad Jūs iegūstat aizdevumu pret auto ķīlu, Jūs noslēdzat finanšu darījumu, kas var ietekmēt Jūsu nākotni daudzus gadus uz priekšu. Pat aizdevumi pret auto ķīlu internetā, kas ir īsāki nekā lielākā daļa citu kredītu veidu, varētu noslogot Jūs uz gadu vai vairāk, atkarībā no atmaksas grafika, kuru izvēlaties. Jebkad, kad Jūs plānojat būt saistīti ar vienu uzņēmumu tik ilgi, ir svarīgi uzzinātu visu, ko vien varat, pirms juridiski saistoša līguma parakstīšanas.