Monthly Archives: August 2013

Naudas aizdevums pret auto ķīlu

Finanšu ārkārtas situācijās uzrodas laikā, kad cilvēkiem nav pietiekami daudz naudas, lai nomaksātu steidzamus rēķinus. Lai gan citi aizdevumi arī ir pieejami, tie pieprasa, lai Jums būtu stabili ikmēneša ienākumi. Naudas aizdevumi pret auto ķīlu tiek apstiprināti dažu stundu laikā, un Jums nav jāpierāda sava pašreizējais nodarbinātības statuss.

Naudas kredīti pret auto ķīlu

Ja Jūs meklējat finansējumu, tad Jūs atradīsiet dažādus kredītus, kas pieejami tirgū. Ikviens var ļoti viegli apmulst, redzot daudzas pieejamās iespējas. Un cilvēkiem, kas nonākuši finansiālās grūtībās ir ļoti grūti izvēlēties labāko pieejamo iespēju. Bet ir ļoti svarīgi, ka starp tik daudzām iespējām, persona izvēlas to, kas visvairāk ir piemērots viņu vajadzībām. Ja Jūsu īpašumā ir kāds nodrošinājums, ko ieķīlāt, izvēlēties naudas kredītu pret auto ķīlu. Ja Jums ir mājoklis, ko ieķīlāt kā hipotēku, Jums ir jāizvēlas hipotekārais kredīts. Bet, ja Jums ir savs auto, Jums vajadzētu izvēlēties kredītu pret auto ķīlu.

Naudas kredīts pret auto ķīlu

Ja esat nonācis naudas grūtībās un meklējat risinājumu, viena no iespējām, ko izmanto daudzi cilvēki ir naudas kredīts pret auto ķīlu. Tie ir kredīti, kas izmanto Jūsu auto īpašumtiesības kā nodrošinājumu. Šie kredīti ir ļoti noderīgi, lai atrisinātu naudas problēmas. Auto ir tikai nodrošinājums jeb ķīla, bet paliek pie klienta arī kredīta atmaksas laikā.

AutoSosCredit kredīts pret auto ķīlu

AutoSosCredit kredīts pret auto ķīluJa steidzami nepieciešama nauda, bet banku izsniegtie kredīti neapmierina vai nu ar nosacījumiem, vai ar formalitāšu kārtošanu, tad kredīts pret auto ķīlu ir labs veids, kā saņemt kredītu, to nodrošinot ar savu automašīnu. Atkarībā no tā, kādu līgumu noslēdzat, varat turpināt lietot automašīnu arī pēc ieķīlāšanas. Šis kredīta veids nav tik izdevīgs, kā bankā noslēgtais, tomēr pieejams lielākām tautas masām, kā arī, protams, ir daudz ērtāks. Šajā rakstā apskatīsim gadījumus, kad varat izšķirties par labu kredītam pret auto ķīlu, kā arī tuvāk iztirzāsim AutoSosCredit piedāvāto kredītu.

Mogo kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu ir aizdevums, kuru saņemat, ieķīlājot auto pakalpojumu sniedzējam. Tas sniedz iespēju saņemt kredītu, nepārdodot un nešķiroties no (bet ieķīlājot) auto. Šo kredītu maksājuma procenti ir lielāki, nekā banku izsniegtajiem kredītiem, taču tos ir ērtāk un vieglāk saņemt. Parasti šādus kredītus piešķir summās no 60-80% no auto vērtības. Procenti gan ir atkarīgi no pakalpojumu sniedzēja. Šajā rakstā īsi iztirzāsim to, kādās situācijās var izšķirties par labu kredīta saņemšanai pret auto ķīlu, kā arī apskatīsim Mogo.lv piedāvājumu šajā nozarē.

Naudas aizdevumi pret auto ķīlu

Vēl viens finanšu šķērslis ir tikko negaidīti Jūs piemeklējis un Jums kļūst ārkārtīgi grūti sekot līdzi visiem izdevumiem, kas uzrodas neatbilstošākajā mēneša laikā. Jūs steidzaties pie kāda no Jūsu draugiem un ģimenes locekļiem, tikai lai atgrieztos tukšām rokām, tomēr finanšu šķērslis ir jārisina ātri. Tātad, kur vēl Jūs varat doties, Jūs sev jautājat. Tā ir sava veida finanšu dilemma, kas notiek ar lielāko daļu no mums mūsu dzīvē un tā prasa tūlītēju risinājumu. Par laimi finanšu tirgus ir nācis klajā ar risinājumu šāda veida problēmām – naudas aizdevumiem pret auto ķīlu.

Avtokredit kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu ir laba izvēle, ja steidzami nepieciešama nauda, bet nav citu mantu, ko ieķīlāt. Tas atšķiras no, piemēram, mantu ieķīlāšanas, jo ir iespējams paturēt transportlīdzekli savā lietošanā. Izvēloties šo kredīta veidu, varat arī saņemt lielāku kredītu pret savu automašīnu nekā, piemēram, lombardā, jo eksistē firmas, kas specializējas kredīta pret auto ķīlu izsniegšanā, tādēļ piedāvājot aizdevumus ar lielāku summu. Šajā rakstā īsumā apskatīsim situācijas, kurās varat izšķirties par labu kredītam pret auto ķīlu, kā arī apspriedīsim avtokredit piedāvājumu šim kredīta veidam.

Kreditspretauto kredīts pret auto ķīlu

Ja steidzami vajadzīga nauda, bet vienīgais, ko iespējams sniegt par ķīlu, ir auto, tad iesakām pamēģināt kredītu pret auto ķīlu. Tas ir kredīta veids, kurā ieķīlājat automašīnu par daļu no tās vērtības, un saņemto naudu nomaksājat ar ikmēneša maksājumiem. Automašīnas var ieķīlāt ar vērtību no 50-80% no tās tirgus vērtības. Šajā sakarā vēlamies jūs iepazīstināt, pirmkārt, ar auto kredīta visbiežāk sastopamajiem nosacījumiem, ar kredīta pret auto ķīlu “mīnusiem un plusiem”, kā arī ar kreditspretauto piedāvāto pakalpojumu.

Aizdevumi pret auto ķīlu internetā

Aizdevumi pret auto ķīlu internetā nodrošina ātru naudu cilvēkiem, kas nonākuši finanšu grūtībās. Tā kā naudas summa, ko aizņēmēji var saņemt no šiem aizdevumiem lielā mērā balstās uz transportlīdzekļa vērtības, ko izmanto kā nodrošinājumu, ir svarīgi saprast, kā tieši aizdevēji nosaka šo summu. Kad Jūs zināt, kā tiek noteikta Jūsu transportlīdzekļa vērtība, Jūs labāk varēsiet noteikt, vai piedāvātais aizdevums ir godīgs vai nē.