Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu – tā ir iespēja vienas dienas laikā saņemt kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Aizņemies naudu pret auto ķīlu un turpiniet braukt, jo auto paliks pie Jums! Jūsu auto būs tikai garantija. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos. Saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm, noformējiet līgumu tikai 1 stundas laikā, bet naudu saņemiet vienas dienas laikā.
Monthly Archives: June 2018
You are browsing the site archives by month.
Drifta trase

Drifta autoDriftā ir trase, kura vadītājam ir jāizbrauc parādot ne tikai spēju braukt ātri, bet arī saglabāt ātrumu izraisītajā sānslīdē turklāt to darīt braucot pa noteikto trases trajektoriju kas ir atzīmēta ar konusiem. Gala rezultāts nav laiks kādā trase ir izbraukta, bet gan punktu skaits ko vadītājs ir ieguvis par sānslīdi, ātrumu, kontroli, par to cik tuvu izvietotajiem konusiem vadītājs ir savu auto vadījis sānslīdes- drifta, laikā, par leņķi kādā ir sākts un beigts drifts. Šeit, arī skatītājiem ir sava teikšana, jo drifts ir ne tikai sacensība, bet arī šovs, līdz ar to, atstātais iespaids uz tiesnešiem un skatītājiem tiek ņemts vērā piešķirot punktus par konkrēto braucienu. Lai uzvarētu sacensībās, vadītājam ir jārada šovs, ir jāizbrauc trase pēc iespējas ātrāk, precīzāk un prasmīgāk, ir jārada ne tikai kontroles, bet arī briesmu sajūta vērotājos, jo aizraujošākas sacīkstes ir tās, kurās mēs satraucamies par rezultātu un drošību, bet tiek saglabāta pilnīga kontrole. Drifts notiek arī tandēmos, šādos braucienos, tiek vērtēts arī attālums starp automašīnām. Šeit, galvenais ir nevis apdzīt savu sāncensi, bet gan saglabāt pēc iespējas mazāku distanci un izbraukt trasi uzrādot labāku sniegumu.

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pilngadīgs iedzīvotājs ar Latvijas Republikas pasi vai eID karti.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, auto:

Jāatgādina arī tas, ka Jums nāksies segt izmaksas: par dokumenta noformēšanu 1 cents. Tā ir summa, kas Jums būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu kā apstiprinājums tam, ka piekrītat līgumam un kredīta saņemšanai. Papildus Jums jārēķinās arī ar CSDD noteikto nodevu, kas šobrīd ir EUR 30.
Kredīta summa un atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties no EUR 200 līdz EUR 15 000. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties uz termiņu no 3 līdz 6 mēnešiem. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Maksimāli pieejamā kredīta summa ir 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ja Jūsu auto tiks novērtēts par EUR 10 000, Jūs varēsiet aizņemties kredītu līdz EUR 9000. Aizņemieties tieši tik, cik Tev  nepieciešams, bet ne vairāk – kā variet atļauties!
Kredīta noformēšana

Saņemt kredītu pret auto ķīlu ir ātri, ērti un vienkārši, jo pieteikties internetā var no jebkuras vietas Latvijā. Pieteikšanās process ir maksimāli vienkāršs, lai ikviens auto īpašnieks varētu iesniegt pieteikumu un saņemt atbildi tikai 30 minūšu laikā. Aizpildiet kredīta pieteikumu internetā un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža. Pozitīvas atbildes gadījumā Jums nepieciešams noslēgt līgumu. Pēc līguma noslēgšanas un dokumentu nokārtošanas CSDD, Jūs saņemsiet naudu un varēsiet turpināt braukt ar savu auto.