Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu – tā ir iespēja vienas dienas laikā saņemt kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Aizņemies naudu pret auto ķīlu un turpiniet braukt, jo auto paliks pie Jums! Jūsu auto būs tikai garantija. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos. Saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm, noformējiet līgumu tikai 1 stundas laikā, bet naudu saņemiet vienas dienas laikā.
Monthly Archives: August 2015
You are browsing the site archives by month.
3 durvju kupeja Hyundai Veloster

Hyundai Veloster ir nedaudz rotaļīgs, sportisks un neparasts, tieši tāds auto, uz kuru ikdienā daudzi atskatītos. Lai gan tehniski Veloster ir grūti nosaukt par sportisku kupeju, tā dzinējs attīsta 140 zs un dinamikas rādītāji ir tādi paši kā jebkuram budžeta kompaktniekam, līdz simtam tas spēj ieskrieties nedaudz zem 10 sekundēm, auto izskats ir iespaidīgs. Viena no šī auto īpatnībām ir durvju skaits, tās ir trīs, vienas vadītāja pusē un divas blakussēdētāja pusē. Savukārt auto piekares regulējumi ir tādi, it kā auto būtu vismaz 250 zs.

Nissan GT-R

Šajā automašīnā viss ir kā mazā reaktīvā lidmašīnā, vispirms jau instrumentu panelis, kurā jūs varat redzēt visus jūs interesējošos un arī neinteresējošos parametrus. Arī paātrinājums ir reaktīvās lidmašīnas cienīgs, pēc papīriem līdz simtam tās ir 3,2 sekundes, bet rekords, kuru testu laikā ir uzstādījuši ar standarta GT-R ir 2,9 sekundes. Nissan GT-R ir aprīkots ar 3,8 litru 6 cilindru V veida biturbo dzinēju, 6 pakāpju divsajūgu robotizēto ātrumkārbu un pilnpiedziņu. Auto ir samērā pasmags, tas sver 1740 kilogramu un trasē tas ir jūtams, bet neskatoties uz to Nissan GT-R ir daudz ātrāks par saviem tiešajiem konkurentiem.

Renault Fluence

F1 pilota kombinezons

F1 pilotu kombinezons ir viens no galvenajiem aizsarglīdzekļiem aizdegšanās gadījumā. Šie sacensību tērpi pirmajā formulā ir obligāti, tiem ir daudz lielāka tehniska nozīme, nekā izskatās. Līdz Nikija Laudas šausminošajai avārijai 1976. gadā neviens pa īstam neaizdomājās par ugunsdrošību sacensībās. Pēc tam ugunsdrošais apģērbs F1 kļuva obligāts. Sacīkšu virstērps mūsdienās var izturēt pat 1000 grādu lielu temperatūru pēc celsija un kombinezoniem ir jāiztur milzum daudz un dažādu testu, lai saņemtu FIA akceptu.

Sacīkšu motocikls no BMW S1000RR

BMW S1000RR jau standarta versijā ir īsts kaujas aparāts.

Volkswagen 4motion jeb 4×4

Volkswagen daudzus no savu auto modeļiem piedāvā iegādāties ar visu četru riteņu piedziņu. Viens no tādiem ir VW Amarok apvidus automobilis ar tā saucamo kravas kasti.

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pilngadīgs iedzīvotājs ar Latvijas Republikas pasi vai eID karti.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, auto:

Jāatgādina arī tas, ka Jums nāksies segt izmaksas: par dokumenta noformēšanu 1 cents. Tā ir summa, kas Jums būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu kā apstiprinājums tam, ka piekrītat līgumam un kredīta saņemšanai. Papildus Jums jārēķinās arī ar CSDD noteikto nodevu, kas šobrīd ir EUR 30.
Kredīta summa un atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties no EUR 200 līdz EUR 15 000. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties uz termiņu no 3 līdz 6 mēnešiem. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Maksimāli pieejamā kredīta summa ir 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ja Jūsu auto tiks novērtēts par EUR 10 000, Jūs varēsiet aizņemties kredītu līdz EUR 9000. Aizņemieties tieši tik, cik Tev  nepieciešams, bet ne vairāk – kā variet atļauties!
Kredīta noformēšana

Saņemt kredītu pret auto ķīlu ir ātri, ērti un vienkārši, jo pieteikties internetā var no jebkuras vietas Latvijā. Pieteikšanās process ir maksimāli vienkāršs, lai ikviens auto īpašnieks varētu iesniegt pieteikumu un saņemt atbildi tikai 30 minūšu laikā. Aizpildiet kredīta pieteikumu internetā un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža. Pozitīvas atbildes gadījumā Jums nepieciešams noslēgt līgumu. Pēc līguma noslēgšanas un dokumentu nokārtošanas CSDD, Jūs saņemsiet naudu un varēsiet turpināt braukt ar savu auto.