Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu – tā ir iespēja vienas dienas laikā saņemt kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Aizņemies naudu pret auto ķīlu un turpiniet braukt, jo auto paliks pie Jums! Jūsu auto būs tikai garantija. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos. Saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm, noformējiet līgumu tikai 1 stundas laikā, bet naudu saņemiet vienas dienas laikā.
Monthly Archives: March 2015
You are browsing the site archives by month.
Riepas un to vecums

Riepas var kļūt vecas, tomēr svarīgāk ir zināt, kā tās ir tikušas glabātas. Vislielākais riepu drauds ir saules stari, jeb ozona ietekme, kā rezultātā riepa plaisā. Arī vienu gadu veca riepa, uzglabāta sliktos apstākļos, var kļūt nelietojama. 4 līdz 5 gadi ir tas riepas vecums, kad nevajadzētu satraukties par riepas kvalitātēm. Ja riepa ir vecāka par jau pieminētajiem 4 līdz 5 gadiem, tad gan vajadzētu sākt aizdomāties vai šī riepa būs labas kvalitātes. Riepas ražošanas laiku var atrast uz pašas riepas, kur ir norādīta nedēļa un gads, kad tā ir izgatavota.

Opel Adam

Pretēji ierastajiem Opel komplektācijas standartiem, Adam katram tā pircējam būs iespējams izveidot pēc savas gaumes. Opel piedāvās trīs pamatversijas, uz kuru bāzes būs iespējams veidot savu auto. Sākot no sportiskā slam līdz pat elegantajam glam.

Jaunais Kia Soul

Šī auto kocepts ir dzimis Kalifornijā, ASV, kur šāda paskata automašīnas ir visai populāras, tur tās pat tiek dēvētas par ‘’box cars’’ jeb automobiļi kastes. Un šis te jau ir otrās paaudzes Kia Soul, kurš tā teikt ir vizuāli un tehniski ‘’uzkačāts’’. Lielākais tehniskais jauniņums 2014. gada Soul ir pēdējā paaudzes Kia ceed platformas izmantošana, kas ir uzlabojusi kopējo vadāmību. Lai arī auto ir saglabājis savas iepriekšējās paaudzes koceptu, tas ir kļuvis arī lielāks, tātad praktiskāks. Bāzes versijā Kia Soul maksās nepilnus 19000 eiro un būs iespējams, izvēlētie vienu no piedāvājumā esošajiem dzinējiem.

Kas ir Vitacredit

Kas ir Vitacredit?

VitaCredit logo

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pilngadīgs iedzīvotājs ar Latvijas Republikas pasi vai eID karti.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, auto:

Jāatgādina arī tas, ka Jums nāksies segt izmaksas: par dokumenta noformēšanu 1 cents. Tā ir summa, kas Jums būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu kā apstiprinājums tam, ka piekrītat līgumam un kredīta saņemšanai. Papildus Jums jārēķinās arī ar CSDD noteikto nodevu, kas šobrīd ir EUR 30.
Kredīta summa un atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties no EUR 200 līdz EUR 15 000. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties uz termiņu no 3 līdz 6 mēnešiem. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Maksimāli pieejamā kredīta summa ir 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ja Jūsu auto tiks novērtēts par EUR 10 000, Jūs varēsiet aizņemties kredītu līdz EUR 9000. Aizņemieties tieši tik, cik Tev  nepieciešams, bet ne vairāk – kā variet atļauties!
Kredīta noformēšana

Saņemt kredītu pret auto ķīlu ir ātri, ērti un vienkārši, jo pieteikties internetā var no jebkuras vietas Latvijā. Pieteikšanās process ir maksimāli vienkāršs, lai ikviens auto īpašnieks varētu iesniegt pieteikumu un saņemt atbildi tikai 30 minūšu laikā. Aizpildiet kredīta pieteikumu internetā un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža. Pozitīvas atbildes gadījumā Jums nepieciešams noslēgt līgumu. Pēc līguma noslēgšanas un dokumentu nokārtošanas CSDD, Jūs saņemsiet naudu un varēsiet turpināt braukt ar savu auto.