Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu – tā ir iespēja vienas dienas laikā saņemt kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Aizņemies naudu pret auto ķīlu un turpiniet braukt, jo auto paliks pie Jums! Jūsu auto būs tikai garantija. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos. Saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm, noformējiet līgumu tikai 1 stundas laikā, bet naudu saņemiet vienas dienas laikā.
Monthly Archives: February 2015
You are browsing the site archives by month.
Vitacredit kredīts pret auto ķīlu

Auto īpašniekiem ir vairākas privilēģijas un viena no tām ir arī iespēja ātri un vienkārši aizņemties palielas naudas summas, kas ir līdz vērtīgas esošā auto tirgus cenai. VitaCredit kredīts pret auto ķīlu piedāvā aizņemties kredītu, kuru garantēsiet ar savu auto.

Amerikāņu muskuļauto – Dodge Challenger

Šis auto garāžā noteikti nav jātur, par to paldies jāsaka arī mašīnas lieliskajiem jaudas parametriem, 7.2 litru V8 motors ar 390 zirgspēkiem. Arī spēkrata dusmīgajam paskatam un ‘’uzšautajam dupsim’’, kas tā vien kliedz sēdies iekšā un spied gāzes pedāli. Nosaukums arī izsaka visu, Dodge Challenger, skanīgi un pārliecinoši, nav jābrīnās, kāpēc automašīna ir īsta kino zvaigzne. Tikai šeit rodas neskaidrība, Challenger kļuvis slavens pateicoties kino filmām, vai pirms tam.

Hyundai i40 sedana versija

Liela daļa cilvēku par auto formām un krāsām sevišķi nejūsmo, galvenais, lai varētu droši un ērti pārvietoties un tātad arī salonā justies kā mājās. Šajā ziņā i40 nav ko pārmest, gan vērtējot salona apdares materiālus un arī mūsdienīgās tehnoloģijas, gan arī salona plašumu. Lai arī šis automobilis nav pats garākais savā klasē, aizmugurē sēdošie var justies visnotaļ komfortabli. Izskaidrojums tam, kādēļ šis auto ir tik pieņemams un saprotams eiropieša acij ir pavisam vienkāršs. Hyundai i40 dizains izstrādāts Ruselheimā, Vācijā.

Elektromobiļi

Latvijas pašvaldībās sācies elektromobiļu bums, pie diviem jauniem automobiļiem tikusi arī Ķekavas pašvaldība.

Auto pārdošana

Sevis parādīšana no labās puses vienmēr ir tikusi uzskatīta par labu lietu. Līdzīga ir situācija, kad Jūs gatavojat savu auto pārdošanai. Jūsu mērķis ir panākt, lai Jūsu auto izskatās pēc iespējas pievilcīgāks tā potenciālajam pircējam. Veiciet kārtīgu auto tīrīšanu un nomainiet drošinātājus un spuldzes. Lai palielinātu uzticamību, iegūstiet sava transportlīdzekļa vēstures pārskatu, kā arī tehniskās apkopes uzskaiti.

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pilngadīgs iedzīvotājs ar Latvijas Republikas pasi vai eID karti.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, auto:

Jāatgādina arī tas, ka Jums nāksies segt izmaksas: par dokumenta noformēšanu 1 cents. Tā ir summa, kas Jums būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu kā apstiprinājums tam, ka piekrītat līgumam un kredīta saņemšanai. Papildus Jums jārēķinās arī ar CSDD noteikto nodevu, kas šobrīd ir EUR 30.
Kredīta summa un atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties no EUR 200 līdz EUR 15 000. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties uz termiņu no 3 līdz 6 mēnešiem. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Maksimāli pieejamā kredīta summa ir 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ja Jūsu auto tiks novērtēts par EUR 10 000, Jūs varēsiet aizņemties kredītu līdz EUR 9000. Aizņemieties tieši tik, cik Tev  nepieciešams, bet ne vairāk – kā variet atļauties!
Kredīta noformēšana

Saņemt kredītu pret auto ķīlu ir ātri, ērti un vienkārši, jo pieteikties internetā var no jebkuras vietas Latvijā. Pieteikšanās process ir maksimāli vienkāršs, lai ikviens auto īpašnieks varētu iesniegt pieteikumu un saņemt atbildi tikai 30 minūšu laikā. Aizpildiet kredīta pieteikumu internetā un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža. Pozitīvas atbildes gadījumā Jums nepieciešams noslēgt līgumu. Pēc līguma noslēgšanas un dokumentu nokārtošanas CSDD, Jūs saņemsiet naudu un varēsiet turpināt braukt ar savu auto.