Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu – tā ir iespēja vienas dienas laikā saņemt kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Aizņemies naudu pret auto ķīlu un turpiniet braukt, jo auto paliks pie Jums! Jūsu auto būs tikai garantija. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos. Saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm, noformējiet līgumu tikai 1 stundas laikā, bet naudu saņemiet vienas dienas laikā.
Monthly Archives: January 2015
You are browsing the site archives by month.
Jaunais Peugeot 208

Peugeot 208 saviem pircējiem piedāvā auto aprīkot ar milzum daudz ekstrām tomēr neskatoties uz plašo aprīkojumu, automobilis ir kļuvis vieglāks par 110 kilogramiem. Šim modelim ir pieejama plaša dzinēju gamma, to jaudas diapazons no 68 līdz 110 zs. Piedāvājumā ir arī divi jauni trīs cilindru dzinēji ar 1 litra un 1,2 litru tilpumu, abi ar ļoti maz co2 izmešiem un ļoti mazu degvielas patēriņu.

Renault Scenic pārbaude pēc ilgtermiņa testa

Izmēģinot jaunus automobiļus, ir iespējams ar tiem nobraukt salīdzinoši nelielas distances, kuru laikā ir iespējams pilnībā izbaudīt auto ergonomiku, dinamiku, gaitas īpašības, taču novērtēt auto ilgtermiņa izturību tomēr nesanāks. Ar Renault Scenic 1,5 dci pusgada laikā tika nobraukti vairāk nekā 20000 kilometri, īpaši nešķirojot vai tika braukts pa asfaltu vai grants ceļu. Pēc vairāk, kā 20000 km nobraukuma Renault Scenic tika nodots profesionāla servisa rīcībā, lai pārbaudītu auto stāvokli. Pēc auto pārbaudes uz stenda un, apskatot to vizuāli, var apgalvot, ka tam nekādi bojājumi nav konstatēti. Vienīgais mīnus, kas atklājās, bija nelielas korozijas pēdas uz auto izplūdes sistēmas.

Volkswagen CC

Volkswagen CC sportisks četru durvju limuzīns, kuram tagad dots uzdevums aizpildīt tukšo nišu starp ļoti dārgo Phaeton un tautā tik iemīļoto Passat. Iepriekšējās paaudzēs šo auto pazinām kā Passat CC, tagad tā komplektācijā ietilpst uzlabots aprīkojums, īsāks nosaukums un ambīcijas uz premium klases auto statusu. No ārpuses CC krietni atšķiras no Passat, drīzāk tas ir Phaeton līdzinieks. Sevišķi priekšējā radiatora reste un standartā uzstādītās bixenona lampas atdarina dārgākā brāļa vaibstus. Tomēr, atrodoties tā salonā un braucot pie stūres, radniecība ar Passat ir jūtama. Liela daļa agregātu un aprīkojuma elementi, kuri tiek izmantoti CC, ir aizgūti no Passat.

Pirmais OSCAR jau motormuzejā

Vēl nemaz tik sen atpakaļ latvieši sāka piedalīties prestižajās auto sacensībās Parīze – Dakara, ar pašbūvētajiem OSCAR. Tagad jau pirmās paaudzes OSCAR ir apskatāms Rīgas motormuzejā.

Kas ir autososcredit

Autososcredit ir viena no iespējām saņemt aizdevumu, kā nodrošinājumu, ķīlu norādot jūsu īpašumā esošu automobili.

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pilngadīgs iedzīvotājs ar Latvijas Republikas pasi vai eID karti.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, auto:

Jāatgādina arī tas, ka Jums nāksies segt izmaksas: par dokumenta noformēšanu 1 cents. Tā ir summa, kas Jums būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu kā apstiprinājums tam, ka piekrītat līgumam un kredīta saņemšanai. Papildus Jums jārēķinās arī ar CSDD noteikto nodevu, kas šobrīd ir EUR 30.
Kredīta summa un atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties no EUR 200 līdz EUR 15 000. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties uz termiņu no 3 līdz 6 mēnešiem. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Maksimāli pieejamā kredīta summa ir 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ja Jūsu auto tiks novērtēts par EUR 10 000, Jūs varēsiet aizņemties kredītu līdz EUR 9000. Aizņemieties tieši tik, cik Tev  nepieciešams, bet ne vairāk – kā variet atļauties!
Kredīta noformēšana

Saņemt kredītu pret auto ķīlu ir ātri, ērti un vienkārši, jo pieteikties internetā var no jebkuras vietas Latvijā. Pieteikšanās process ir maksimāli vienkāršs, lai ikviens auto īpašnieks varētu iesniegt pieteikumu un saņemt atbildi tikai 30 minūšu laikā. Aizpildiet kredīta pieteikumu internetā un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža. Pozitīvas atbildes gadījumā Jums nepieciešams noslēgt līgumu. Pēc līguma noslēgšanas un dokumentu nokārtošanas CSDD, Jūs saņemsiet naudu un varēsiet turpināt braukt ar savu auto.