Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu – tā ir iespēja vienas dienas laikā saņemt kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Aizņemies naudu pret auto ķīlu un turpiniet braukt, jo auto paliks pie Jums! Jūsu auto būs tikai garantija. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos. Saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm, noformējiet līgumu tikai 1 stundas laikā, bet naudu saņemiet vienas dienas laikā.
Monthly Archives: November 2014
You are browsing the site archives by month.
Motocikla sagatavošana ziemai

Noslēdzot moto sezonu, katram motocikla īpašniekam būtu jāsāk domāt, kur motociklu glabāt ziemas periodā.

Ziemas riepas džipiem

Kā jau visiem ir zināms, Latvijā ceļu satiksmē no pirmā decembra drīkst piedalīties tikai ar ziemas riepām.

Auto diski ziemas riepām

Pareiza automobiļa disku izvēle ir tikpat būtiska, kā pareiza riepu izmēra izvēle.

Ziemas riepas

Pārsvarā visi ražotāji uz savām riepām galvenos kritērijus un rādītājus ir norādījuši uz pašas riepas.

Jaunais Honda CRV Latvijā

Izbraucot ar šo auto pa Latvijas bedrainajiem ceļiem, nekādas problēmas ar vadāmību neradās un arī nekādi trokšņi, kas nāktu no auto piekares, salonā nebija dzirdami. Tajā pašā laikā auto nebija kļuvis pārāk ‘’mīksts’’ tas joprojām saglabāja savu stabilitāti. Vienīgais mīnus, ka Honda CRV vēl joprojām tiek piedāvāts tikai ar diviem dzinējiem, 2,0 litru dīzeļdzinēju un 2,0 litru benzīna dzinēju. Abiem dzinējiem ir vienāda jauda, proti 150 zs, taču dīzeļdzinējs ir ar lielāku griezes momentu.

Honda Civic ar 2,2 litru dīzeļa dzinēju

Jaunais Civic Eiropā tiks piedāvāts ar trim dzinēju versijām, mazākā no tām ar 1,4 litru benzīna dzinēju, tad seko 1,8 litru benzīna dzinējs un 2,2 litru dīzeļa dzinējs. Andalūzijas reģiona autoceļi ir ļoti nežēlīgi pret automobiļiem, jo strauji ceļu kāpumi un kritumi, šeit nav retums. Dažubrīd pat uz šosejas 2,2 litru dīzelis piektajā pārnesumā sāk nedaudz pagurt, nerunājot nemaz par versiju ar 1,4 litru benzīna dzinēju. Dīzelis gan ir samērā paskaļš, braucot automašīnā pie lielām slodzēm, salonā to labi varēsiet dzirdēt. Runājot par degvielas patēriņu, rekordists ir dīzeļa dzinējs, ražotājs ārpus pilsētas sola pat 3,7 litru patēriņu uz simts kilometriem.

RAF Latvija

Pirms 20 gadiem Latvijā iecienītākais mikroautobuss Raf Latvija. Pirmais mikroautobuss izgatavots 1957. gadā, toties pirmais speciāli tūristiem radītais 1962. gadā. Ceļotājiem domātais mikroautobuss Raf 977e ticis nodots A. Dambja rīcībā, kuram tas ir jāatrestaurē gada laikā, tāda ir vienošanās ar Rīgas motormuzeju.

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pilngadīgs iedzīvotājs ar Latvijas Republikas pasi vai eID karti.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, auto:

Jāatgādina arī tas, ka Jums nāksies segt izmaksas: par dokumenta noformēšanu 1 cents. Tā ir summa, kas Jums būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu kā apstiprinājums tam, ka piekrītat līgumam un kredīta saņemšanai. Papildus Jums jārēķinās arī ar CSDD noteikto nodevu, kas šobrīd ir EUR 30.
Kredīta summa un atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties no EUR 200 līdz EUR 15 000. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties uz termiņu no 3 līdz 6 mēnešiem. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Maksimāli pieejamā kredīta summa ir 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ja Jūsu auto tiks novērtēts par EUR 10 000, Jūs varēsiet aizņemties kredītu līdz EUR 9000. Aizņemieties tieši tik, cik Tev  nepieciešams, bet ne vairāk – kā variet atļauties!
Kredīta noformēšana

Saņemt kredītu pret auto ķīlu ir ātri, ērti un vienkārši, jo pieteikties internetā var no jebkuras vietas Latvijā. Pieteikšanās process ir maksimāli vienkāršs, lai ikviens auto īpašnieks varētu iesniegt pieteikumu un saņemt atbildi tikai 30 minūšu laikā. Aizpildiet kredīta pieteikumu internetā un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža. Pozitīvas atbildes gadījumā Jums nepieciešams noslēgt līgumu. Pēc līguma noslēgšanas un dokumentu nokārtošanas CSDD, Jūs saņemsiet naudu un varēsiet turpināt braukt ar savu auto.